Susitikimo metu buvo aptartos rajono savivaldybės ir Alytaus APGV bendradarbiavimo galimybės

Alytaus rajono savivaldybėje spalio 04 d. vyko Alytaus rajono mero Algirdo Vrubliausko , Alytaus rajono savivaldybės mero pavaduotojo Arvydo Balčiūno, Alytaus apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos viršininko vidaus tarnybos pulkininko Algirdo Bautronio ir Alytaus APGV Valstybinės priešgaisrinės priežiūros skyriaus viršininko vidaus tarnybos pulkininko leitenanto Sauliaus Mockevičiaus susitikimas. Susitikimo metu buvo aptartos rajono savivaldybės ir Alytaus APGV bendradarbiavimo galimybės siekiant tobulinti darbą, šviečiant rajono gyventojus gaisrinės saugos srityje. Valdybos pareigūnai rajono vadovus informavo apie visoje šalyje rugsėjo – spalio mėnesiais vykdomą akciją „Kūrenkime saugiai“, pristatė šios prevencinės priemonės tikslus ir laukiamus rezultatus.
Jau ne vienerius metus Alytaus APGV rengia įvairius projektus gaisrų prevencijai gerinti, kuriuos finansuoja Alytaus rajono savivaldybė. Savivaldybės vadovai buvo supažindinti, kokios priemonės buvo įgyvendintos šių projektų dėka. Pokalbio metu buvo nurodyta, kiek pirminių gesinimo priemonių ir dūmų detektorių įteikta rajono gyventojams, kokie pasiekimai šviečiant jaunąją kartą rajono mokymo įstaigose.
Rajono savivaldybės atstovai pažadėjo ir toliau remti valdybos iniciatyvas, siekiant mažinti gaisrų ir juose žuvusių žmonių skaičių, skatinti švietimo įstaigų bendradarbiavimą su priešgaisrinės saugos pareigūnais, rengiant įvairius moksleivių mokymus ar kitus renginius.

 

Alytaus APGV VPPS vyriausioji specialistė Loreta Cibulskienė

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą