Savivaldybės kvietimu nuteistieji tvarkė kapus

 

Alytaus rajono savivaldybė padeda bausmę atliekantiems žmonėms socializuotis ir integruotis visuomenėje. Prieš Vėlines nuteistieji tvarkė neprižiūrimas kapavietes ir kapų teritoriją dviejose seniūnijose.

Alytaus pataisos namuose bausmes atliekantys vyrai darbavosi Alovės ir Rumbonių kaimų kapinėse. Jie sutvarkė apleistas kapavietes, padėjo surūšiuoti atliekas. „Esame dėkingi už jų pagalbą“, – sakė Alovės seniūno pavaduotoja Irma Stenionienė.

Alytaus seniūnijos Rumbonių kaimo kapinėse nuteistieji gerai atliko ne tik nurodytus darbus, bet ir padėjo kapus tvarkančioms moterims nunešti sugrėbtų lapų nešulius iki konteinerių.

„Geri vyrai. Sutvarkė neprižiūrimus kapus, patvorius ir dar senyvoms moterims padėjo“, – nuteistųjų pagalba pasidžiaugė Alytaus seniūno pavaduotojas Vladas Čeponis.

Dėl Alytaus pataisos namų ir Pusiaukelės namų, kur gyvenantys nuteistieji intensyviai rengiami išėjimui į laisvę, gerai besielgiančių nuteistųjų pagalbos integruotis į visuomenę, darbinių, socialinių įgūdžių ugdymo Alytaus rajono savivaldybė ir Pataisos namai sutartį pasirašė pavasarį.

„Savivaldybė plės nuteistųjų integracijos į visuomenę sritis, kviesime juos padėti susitvarkyti viešąsias erdves, aplinką po renginių“, – sakė Alytaus rajono savivaldybės meras Algirdas Vrubliauskas.

Alytaus pataisos namuose baigiantys atlikti bausmę ir gyvenantys Pusiaukelės namuose nuteistieji bus kviečiami dalyvauti ir į Alytaus rajono savivaldybės organizuojamas talkas, akcijas, sporto ir kultūros renginius, prisidėti tvarkant rajono teritorijas ruošiantis renginiams, šventėms bei po jų.

Alytaus rajono savivaldybės informacija

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą