Alytaus rajono savivaldybės taryba patvirtino administracijos direktorę


Alytaus rajono savivaldybės taryba skyrė savivaldybės administracijos direktore Gintarę Jociunskaitę. Šiuo metu ji eina Finansų ir investicijų skyriaus vedėjo ir laikinai savivaldybės administracijos direktoriaus pareigas.
Rajono savivaldybės meras Algirdas Vrubliauskas, teikdamas Savivaldybės tarybai tvirtinti G. Jociunskaitės kandidatūrą savivaldybės administracijos direktoriaus pareigoms, pažymėjo, kad ji yra pareiginga, atsakinga darbuotoja, skirianti darbui laiko ir po darbo valandų. Pastaruosius ketverius metus G. Jociunskaitė vadovavo savivaldybės administracijos Finansų ir investicijų skyriui.
„Darbas, kuris jai buvo pavedamas, buvo atliekamas atsakingai, kruopščiai ir profesionaliai“ , – kalbėjo rajono meras A. Vrubliauskas bei pažymėjo kaip vertingas savybes jos komunikabilumą, geranorišką pagalbą kolegai, gerą nuotaiką, gebėjimą organizuoti, apjungti kolektyvą bendram darbui. „Tai tos savybės, kurios tinkamos ir labai reikalingos vadovui į labai atsakingą poziciją. Administracijos direktoriaus pozicija yra tikrai labai svarbi, labai stipri, bet stipri tiek, kiek turi gerą santykį su tarybos nariais ir, žinoma, su meru“ , – kalbėjo meras.
Kandidatė į savivaldybės administracijos direktoriaus pareigas G. Jociunskaitė padėkojo rajono merui už išreikštą pasitikėjimą. „Šis pasitikėjimas siejasi su didele atsakomybe šį darbą dirbti atsakingai ir nuosekliai. Analizuoti, įvertinti, tobulinti, paskaičiuoti ir įvesti naujoves – tokia būtų mano administracijos direktoriaus pozicija. Susikoncentruoti ties svarbiausiais ir gyventojams opiausiais klausimais ir organizuoti administracijos darbą taip, kad į šiuos klausimus galima būtų atsakyti optimaliai greitai“ , – kalbėjo G. Jociunskaitė, bei pabrėžė, kad savivaldybės administracija yra ir žmonės, nuo kurių darbo priklauso visos įstaigos sėkmė, todėl pasiryžusi didelį dėmesį skirti administracijos komandai, jei bus poreikis, peržiūrėti padalinių ir specialistų funkcijas, kad būtų geresnis administracijos darbas. „Administracija įgyvendina Savivaldybės tarybos užduotis. Kad būtų įgyvendinti ambicingi mero ir Savivaldybės tarybos narių uždaviniai, esu pasiryžusi dirbti atsakingai, nuosekliai, skaidriai ir naudingai Alytaus rajono gyventojams“ , – kalbėjo kandidatė į savivaldybės administracijos direktoriaus pareigas G. Jociunskaitė.
Už G. Jociunskaitės kandidatūrą slaptu balsavimu balsavo 17, susilaikė 1, nepritarė kandidatūrai 6 Savivaldybės tarybos nariai.
G. Jociunskaitė yra baigusi Vilniaus universitete vadybos ir verslo administravimą, ekonomiką, savivaldoje dirba nuo 2007 m. – Alytaus rajono savivaldybės administracijoje dirba beveik 7-erius metus, prieš tai dirbo Druskininkų, Alytaus miesto savivaldybių administracijose. Jai yra 34 metai.
Alytaus rajono savivaldybės administracijos pareigas G. Jociunskaitė pradės eiti gegužės 17 d.


Alytaus rajono savivaldybės informacija

 

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą