Kapinėse išdžiūvo šuliniai, tačiau vandens parūpina savivaldybė


Kelinti metai Alytaus rajono savivaldybė pasirūpina, kad vasarą kapinėse netruktų vandens ir kapavietes prižiūrintys žmonės turėtų kuo palaistyti jose augančius augalus.
Veikiančiose rajono kapinėse, kuriose nėra šulinių, vandens galima įsipilti iš vandens konteinerių, kuriuos pastato Alytaus rajono savivaldybė. Kad jo netruktų, prižiūri seniūnai, kurie prašo kapus prižiūrinčius žmones pranešti, jeigu jis baigėsi. Seniūnai pastebi, kad pastarosiomis savaitėmis, kai karšta ir ilgai nelyja, vandens suvartojama ypač daug.
Dėl kelias savaites besitęsiančios sausros vanduo pasibaigė abiejuose Daugų kapinių šuliniuose. Nuspręsta ir Daugų kapinėse pastatyti vandens konteinerius. Jau nupirkti keturi konteineriai greitai bus pastatyti ir pripildyti vandeniu.
Seniūnė I. Kašėtienė dėkoja Daugų bendruomenei, kurie reagavo į situaciją ir ėmėsi iniciatyvos. Vyrai šalia kapinių esančio Didžiulio ežero krante įrengė lieptelį, kad žmonėms būtų patogiau pasisemti vandens ir palaistyti kapuose augančius augalus.


Alytaus rajono savivaldybės informacija

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą