Alytaus rajone įrenginėjami greitį mažinantys kalneliai

 

Alytaus rajono savivaldybės teritorijoje ir toliau įrenginėjamos greitį reguliuojančios ir saugumą kelyje gerinančios priemonės. Šiais metais jau įrengta dvylika greičio mažinimo kalnelių.
Greitį ribojantys kalneliai iškilo Krokialaukyje, Alytaus seniūnijoje Luksėnuose ir Užubaliuose, Miroslavo seniūnijoje – Miroslave, Papėčuose, Butrimonių seniūnijoje – Eičiūnuose. Dar du kalnelius planuojama įrengti Daugų seniūnijos Salos kaime.
„Greičio mažinimo kalneliai įrengiami atsižvelgiant į gyventojų ir seniūnų prašymus tuose keliuose, kuriuose eismas yra intensyviausias, padidėjęs pavojingumas eismo saugumui. Be greičio mažinimo kalnelių, kai kuriuose keliuose įrengiami ir kelio ženklai, ribojantys transporto priemonių svorį, bei kelių veidrodžiai, gerinantys matomumą“, – kalbėjo savivaldybės eismo saugumo komisijos pirmininkė, administracijos direktorė Gintarė Jociunskaitė.


Įvažiavimas į sodus „Vyturėlis“ bei „Dzūkija“


Alytaus rajono savivaldybės saugaus eismo komisija gavo sodų bendrijų „Dzūkija“ ir „Vyturėlis“ gyventojų prašymą dėl dviejų papildomų greičio ribojimo kalnelių įrengimo prie įvažiavimo į minėtus sodus. Kiek anksčiau avaringiausiose šio kelio vietose sodų sankryžos link jau įrengti du greitį mažinantys kalneliai.
Alytaus rajono savivaldybės saugaus eismo komisija apsvarstė sodininkų prašymą, apžiūrėjo kelią ir svarstė variantus, kaip išspręsti problemą. Pasiūlyti keli variantai – įrengti greičio mažinimo kalnelius ir pėsčiųjų perėjas, iškilią arba žiedinę sankryžas. Komisija svarstys, kuris būdas pagerintų eismo saugumą, galimybes įrengti eismo priemones.


Alytaus rajono savivaldybės informacija

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą