Apžiūrėjo tvarkomus kelius


Geri ir pravažiuojami keliai yra vienas pagrindinių gyventojų norų ir lūkesčių. Alytaus rajono savivaldybės meras Algirdas Vrubliauskas nuolat domisi rajono kelių būkle, jų atnaujino eiga.
Intensyviai vykdomus kelio Maslauciškės–Burbiškės–Jurgiškiai žvyravimo darbus apžiūrėjęs meras A. Vrubliauskas pasidžiaugė, kad žvyravimo darbai jau eina į pabaigą. Iš viso atnaujinama 4,8 km žvyro dangos.
Pasak savivaldybės administracijos Komunalinio ūkio skyriaus vedėjo Manto Ludavičiaus, vykdant minėto kelio žvyravimą, iškasti vandens nuvedimo grioviai, iškirsti krūmai.
Kelio tvarkymo darbams lėšų skirta iš Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie Susisiekimo ministerijos Kelių priežiūros ir plėtros programos ir savivaldybės biudžeto.
Sulaukęs gyventojų nusiskundimų dėl sunkiai pravažiuojamos Alytaus seniūnijos Raudonikių kaime esančios Sodžiaus gatvės, meras A. Vrubliauskas apžiūrėjo ir šią gatvę. Atskiri gatvės kelio ruožai sugadinti, vos pravažiuojami. Pasak mero, dar šiais metais bus ieškoma galimybių žvyro dangai paremontuoti.

Alytaus rajono savivaldybės informacija

 

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą