Alytaus metų apdovanojimai: gruodžio 1-oji – paskutinė diena kuomet dar galite teikti kandidatus!

Gruodžio 1-oji – paskutinė diena kuomet dar galite teikti kandidatus Alytaus metų apdovanojimams. Tad jeigu šalia Jūsų yra žmogus vertas apdovanojimo už aktyvią visuomeninę veiklą, labdaringą veiklą, nuopelnus sveikatos apsaugai, kultūrai, sportui, švietimui, vaiko gerovei ar verslui ir kt., skubėkite pateikti jo kandidatūra. Visa informacija apie tai, kaip tai galite padaryti rasite: http://bit.ly/2ANE9mV
O kol laukiame informacijos apie galimus kandidatus, kviečiame prisiminti tuos žmones, kurie už įvairius nuopelnus buvo apdovanoti šių metų pradžioje. Vienas jų bonsų meistras Kęstutis Ptakauskas. Jo vadovaujamai VšĮ „Bonsai studija" buvo įteiktas Alytaus metų apdovanojimas „Už nuopelnus kultūrai". Beveik prieš du de­šimt­me­čius K. Pta­kaus­kas prie Pir­ma­ja­me Aly­tu­je pasista­ty­to na­mo pra­dė­jo kur­ti pirmą Lie­tu­vo­je ja­po­niš­ko sti­liaus so­dą, ėmė do­mė­tis mi­nia­tiū­ri­nių me­džių – bon­sų me­nu. Jis Dzū­ki­jos sos­tinė­je yra su­ren­gęs net sep­ty­nias tarp­tau­ti­nes bon­sų ir su­ise­kių pa­ro­das, sulaukusias didelio tiek Alytaus, tiek ir iš kitų šalies mies­tų atvykusių lankytojų susidomėjimo. Šiemet K. Ptakauskui, už jo nuopelnus skleidžiant japonišką kultūrą per bonsai meną ir skatinant Lietuvoje supratimą apie Japoniją, įteiktas „Tekančios saulės ordinas su sidabro spinduliais".
2017 m. pradžioje vykusių Alytaus metų apdovanojimų metu, už nuopelnus verslui atskirose kategorijose, buvo pagerbti ir Alytaus miesto verslininkai. Metų darbdavio" nominacijoje nugalėtoju tapo UAB „Dzūkų ainiai" (direktorius Robertas Vitkauskas), „Socialiai atsakingos įmonės" nominacijoje – UAB „Lankava" (direktorius Mantas Karalius), kuri taip pat pripažinta „Geidžiamiausiu darbdaviu". Nominacijos „Dosniausias miestui" nugalėtoja tapo įmonių grupė „Marisa" (vadovas Virginijus Jarušas).
„Už nuopelnus sveikatos apsaugai" apdovanotos akušerė-ginekologė Jūratė Burinskienė, akušerė-ginekologė Birutė Maciulevičienė, gydytoja neonatologė Sigutė Trubnikovienė, gydytoja anesteziologė-reanimatologė Živilė Deimantavičiėnė, kurių dėka sudėtingos operacijos metu buvo išgelbėtos gimdyvės ir kūdikio gyvybės.
Šių metų pradžioje Nėščiųjų ir gimdyvių priėmimo skyriuje atsidūrė gimdyti jau turinti alytiškė, labai didelių pilvo skausmų kamuojama 27-erių moteris. Operatyviai atlikus tyrimus paaiškėjo, kad nėščiąją ištiko labai sunki ir reta komplikacija – plyšo gimda, grėsė pavojus jos ir kūdikio gyvybei. Moteriai atlikta Cezario pjūvio operacija, mergytė gimė 3 kilogramų 360 gramų. Būsimą mamą operavo akušerės-ginekologės Jūratė Burinskienė, Birutė Maciulevičienė, pagalbą teikė gydytoja-neonatologė Sigutė Trubnikovienė.
Atsakingą požiūrį į darbą turinčių ir nuoširdžiai savo pareigas atliekančių žmonių Alytuje tikrai netrūksta. Tad pasistenkite, kad tie prasmingi ir gražūs darbai neliktų nepastebėti – siūlykite kandidatus Alytaus metų apdovanojimams.

Alytaus miesto savivaldybės informacija

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą