Alytaus rajonas visą savaitę pagerbia globėjus

Daugų centrinė miesto aikštė buvo pilna šurmulio, čia vyko Globėjų dienai skirta popietė-edukacija „Pasibičiuliaukim“. Susirinkusiuosius pasveikino ir Alytaus rajono savivaldybės mero Algirdo Vrubliausko linkėjimus perdavė mero pavaduotoja Dalia Kitavičienė.

Renginio metu didelių ir mažų dalyvių laukė įvairūs žaidimai, atrakcijos, viktorina, o Alytaus rajono visuomenės sveikatos biuras pasiūlė išbandyti juoko bei kvėpavimo jogą.

„Labai džiaugiamės, kad į renginį susirinko ne tik globėjai su šeimomis, bet ir Daugų gyventojai. Tai puiki galimybė pabūti visiems kartu, sustiprinti ryšius bendruomenėje“, – kalbėjo VšĮ „Alytaus šeimos pagalbos centras“ direktorė Inga Daugirdienė.

Buvo surengta įdomi edukacija, kurioje pasakojama apie bites ir jų produktus, norintieji išsiliejo žvakių.

Žuvinto biosferos rezervate globėjų šeimoms buvo organizuotas piknikas. Jo metu įteikti pažymėjimai globėjams, šventės dalyviams surengti įvairūs užsiėmimai, akcijos ir atrakcijos.

Šiandien Butrimonių miestelio aikštėje visus globėjus ir jų vaikus kviečia šventė „Vaikams geriausia augti šeimoje“. Popietės metu vyks globojamų vaikų piešinių paroda, koncertas ir Globos centro veiklų pristatymas. Alytaus rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras organizuos viktoriną, lauko žaidimus, o mažuosius pakvies į maisto gaminimo edukaciją „Šefas ant ratų“.

Globėjų savaitę vainikuos šv. Mišios, aukojamos už globėjų šeimas, Butrimonių Išganytojo bažnyčioje.

Alytaus rajono savivaldybės informacija

 

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą