Lenkijos taurę vaikų grupėje iškovojo Alytaus ir Daugų baidarininkai

Kališo mieste (Lenkija) vyko atviras tarptautinis kanupolo turnyras – Kališo taurė ir Lenkijos taurės finalinio etapo varžybos. Jose dalyvavo Alytaus sporto ir rekreacijos centro jaunimo U-21 (Alytaus SRC), jaunių U18 ir vaikų U-14 (Alytaus SRC ir Daugų) komandos. Komandos turėjo savo užduotis - U21 ir U18 komandoms tai buvo pasiruošimas Lietuvos kanupolo čempionatams, vaikų U14 komandai - pakovoti dėl Lenkijos taurės, kadangi alytiškiai jau buvo laimėję trijuose etapuose.

Trečioje divizijoje vaikų iki 14 metų grupėje žaidė Alytaus SRC ir Daugų baidarininkai. Alytiškiai grupės varžybas labai gerai žaidė ir užėmė grupėje pirmąją vietą. Finale mūsų sportininkai žaidė su šeimininkų komanda ir 6:3 nugalėjo bei tapo finalinio etapo nugalėtojais ir iškovojo 2024 m. Lenkijos kanupolo taurę. Alytiškiai visuose keturiuose etapuose demonstravo gražų, akiai malonų žaidimą. Komandoje žaidė Pijus ir Adrijus Baranauskai, Aivaras Jonauskas, Martynas Gecevičius, Gustas Supranavičius ir komandos kapitonas ir lyderis Vakaris Sukackas.

Antroje divizijoje jaunių U18 grupėje puikiai žaidė Alytaus SRC baidarininkai. Grupės varžybose alytiškiai iškovojo dvi pergales ir patyrė vieną pralaimėjimą bei pateko į šešetuką bei tęsė kovas dėl pirmosios vietos. Finale mūsų komanda susitiko su bendraamžiais iš Choščno ir patyrė pralaimėjimą 6:3. Iškovojo aukštą antrąją vietą. Šioje grupėje žaidė dvylika komandų. Alytaus SRC komandoje žaidė Marius Čekanauskas, Džiugas Dumbliauskas, Nojus Sukackas, Matas Šoliūnas, Oskaras Markauskas, Edvardas Dirsė.

Alytaus jaunimo U-21 komanda dalyvavo vyrų stipriausioje divizijoje, kurioje žaidė 13 komandų iš Lenkijos, Čekijos ir Lietuvos. Alytiškių užduotis pasiruošti Lietuvos jaunimo U-21 čempionatui, kuris vyks rugsėjo 15 dieną Trakuose. Pirmose grupės rungtynėse alytiškiai 4:3 nugalėjo stiprią komandą iš Poznanės, kitose rungtynėse patyrė pralaimėjimą SET Kaniovo antrajai komandai ir lygiosiomis sužaidė su Trakų baidarininkais. Alytiškiai grupėje užėmė antrąją vietą ir toliau tęsė kovas dėl 6-9 vietos. Rungtynėse su Čekijos jaunimo U21 rinktine mūsų sportininkai patyrė pralaimėjimą ir toliau tęsė kovą dėl 8 vietos. Rungtynėse dėl aštuntosios vietos alytiškiai nugalėjo šeimininkų komandą. Komanda bandė įvairius derinius, tobulino žaidimą. Galutinėje įskaitoje užėmė aštuntą vietą. Komandų treneriai Kęstutis Dambrauskas ir Rimas Sukackas.