Ką pasako raukšlės veide?

Ant kiekvieno iš mūsų veido yra raukšlelių. O jeigu dar ir nėra, tai laikui bėgant, jos tikrai paženklins veidus. Tačiau ar kada susimąstėte, kad ant veido esančios raukšlės, spuogai ar net apgamai gali turėti įtakos jūsų sveikatai?

1. Horizontali raukšlė kaktoje

Gili horizontali raukšlė kaktoje rodo, kad dažnai nerimaujate, esate susijaudinę. Ji atsiranda tiems žmonėms, kurie nuolat patiria didelį stresą. Taip pat kaktoje esančios raukšlės tiesiogiai susijusios su skrandžiu. Paprastai ji parodo, jog geriate per mažai vandens, o organizme – per didelis cukraus ir riebalų perteklius.

2. Raukšlė šalia dešiniojo antakio

Apžiūrėkite savo veidą veidrodyje. Jei išryškėja raukšlelė, esanti greta dešiniojo antakio, tikėtina, kas susiduriate su kepenų ligomis. Stenkitės mažinti išgeriamos kavos ir alkoholio kiekį, ribokite prieskonius, rūkytą maistą, druską. Jei kreipsitės į gydytoją, jis jums sudarys tinkamą mitybos planą, kuriuo pasinaudojate išspręsite problemas, susijusias su kepenimis.

3. Raukšlė šalia kairiojo antakio

Jei šalia dešiniojo antakio esanti raukšlė įspėja apie kepenų ligas, tai šalia kairiojo – apie blužnį. Šis vidaus organas, susijęs su kraujo gamyba organizme, yra viršutinėje kairėje pilvo dalyje. Jei juntate toje vietoje skausmą įkvėpus, turėtumėte nedelsdami kreiptis į medikus, kad jums būtų sudarytas tinkamos mitybos planas.

4. Raukšlė ties nosies pertvarėle

Jeigu ties jūsų nosies pertvara matyti raukšlelė, gali būti, kad kenčiate dėl sezoninės arba kitokios alergijos. Taip pat šioje vietoje esanti raukšlė gali simbolizuoti ir libido sumažėjimą.

5. Raukšlės, esančios išorinėje akių pusėje

Tai bene labiausiai paplitusios raukšlelės. Paprastai tai vadinamosios juoko raukšlelės, kurios susidaro dėl dažno juoko ir šypsenų. Tačiau nėra viskas tik gražu – gali būti, kad tokių raukšlelių turėtojai skundžiasi prastu regėjimu arba turi problemų su tokiais vidaus organais kaip skrandis, inkstai ir kepenys.

6. Maišeliai po akimis

Jeigu jūsų paakiai nuolat pabrinkę, gali būti, kad turite problemų su inkstais. Maišeliai po akimis gali reikšti kaip tik su šiuo vidaus organu susijusias ligas.

7. Pajautrėję skruostai

Jei jūsų skruostai yra itin jautrūs, reaguoja į oro permainas, gali būti, kad turite problemų su virškinamuoju traktu. Raudonos dėmės ant jų paprastai reiškia problemas, susijusias su plaučių ligomis. Jei pajusite pasunkėjusį kvėpavimą ar dusulį, būtinai nieko nelaukdami kreipkitės į medikus.

8. Paraudęs nosies galiukas

Jei ramybės būsenoje jūsų nosies galiukas atrodo šiek tiek paraudęs, gali būti, kad turite problemų su kraujotaka ir padidėjusiu kraujospūdžiu. Todėl netingėkite rytą pradėti kraujospūdžio matavimo ritualu ir stebėkite savo būklę.

9. Raukšlės išoriniuose lūpų kampučiuose

Jei išoriniuose lūpų kampučiuose susidarė išryškėjančios raukšlelės, gali būti, kad turite problemų su storąja žarna. Būtinai atkreipkite dėmesį, ar pakankamai kiekvieną dieną suvartojate skysčių, į racioną įtraukite vitaminą D. Nepamirškite kiekvieną dieną sportuoti.

10. Raukšlės ties išorine nosies dalimis

Tai dar vienos raukšlelės, paprastai žmonių vadinamos juoko raukšlėmis. Tačiau tikėtina, kad žmonės, kurių šioje vietoje esančios raukšlelės yra pakankamai gilios ir ryškios, turi problemų su kasa. Jei juntate negalavimus, susijusius su virškinimu, kreipkitės į medikus.

11. Smulkios raukšlelės virš viršutinės lūpos

Vertikalias smulkias raukšleles virš viršutinės lūpos turi tikrai ne visi. Tai skiriamasis užkietėjusių rūkalių bruožas. Tad jei intensyviai ilgus metus rūkote, gali būti, kad iš kitų išsiskirsite būtent vertikaliomis raukšlelėmis virš viršutinės lūpos. Taip pat gali būti, kad turite problemų su blužnimi.

12. Dėmelės ant lūpų

Yra žmonių, ant kurių lūpų – kelios šviesesnės ar tamsesnės dėmelės. Tai rodo, kad žmogus turi kraujotakos sutrikimų. Geriausias sprendimas – jogos treniruotės arba fizinis aktyvumas. Lūpos, nusėtos keliomis dėmelėmis, gali simbolizuoti ir problemas, susijusias su storąja žarna. Jei prastai jaučiatės, kreipkitės į medikus.

13. Linijos ant kaklo

Palei kaklą esančios raukšlelės paprastai sukuria dvigubo smakro įspūdį. Tai paprastai reiškia, kad žmogus susiduria su skydliaukės problemomis.

14. Pašviesėjimas po akimi išorėje

Po akimi iš išorinės pusės esantis pašviesėjimas ar šviesesnės dėmelės paprastai reiškia, kad toks žmogus turi problemų su padidėjusiu cholesteroliu.

15. Išsiplėtusios kraujagyslės smilkiniuose

Jei jūsų smilkiniuose nuolat matyti tvinkčiojančios kraujagyslės, o ramybės būsenoje jos nepasislepia, o vis tiek atrodo išryškėjusios, turėtumėte sunerimti – jums padidėjęs kraujospūdis. Būtinai jį matuokite kiekvieną dieną, o esant reikalui gerkite kraujospūdį reguliuojančius vaistus, kuriuos jums paskirs gydytojas.

16. Raukšlė po lūpomis palei smakrą

Jei po lūpomis smakre turite ryškią raukšlę, gali būti, kad esate kupini neigiamų emocijų. Tokiu atveju turėtumėte išmokti valdyti emocijas arba susirasti mėgstamą veiklą, kuria užsiimdami atsigautumėte ir pailsėtumėte. Kitu atveju nuolatinis pyktis ir iš jūsų sklindantis negatyvas turės įtakos sveikatai.

lrytas.lt informacija 

 

 

Komentarai

  • Monika
    prieš 20 minučių
    Tai bent, niekad nesusimasciau, jog rauksleles gali buti vidaus organu problemu pozymis. Jei tai tikrai tiesa, veikiausiai net <a href="https://gpklinika.lt/botulino-toksino-injekcijos/" alt="botulino injekcijos">botulino injekcijos</a> tebus trumpalaike saviapgaule.

Parašykite komentarą