Seminaras, kuris leido pažiūrėti į save iš arčiau

Kiekvienas iš mūsų esame unikalūs ir skirtingi. Kiekvienam yra skirtingi poreikiai ir būdai, kaip pasiekti tinkamiausių rezultatų. Būtent rezultatų mes labiausiai ir norime. Norime matyti tuos pasikeitimus, apie kuriuos dar tik svajojame. Dėl to džiaugiamės, kad spalio 31 d. Alytaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biure vyko praktikinis, dviejų dalių seminaras visuomenės sveikatos priežiūros specialistėms, kurio metu turėjome galimybę daugiau laiko skirti sau, savo mintims bei jausmams. Seminarą vedė profesionalus magistro kvalifikacinį laipsnį turintis psichologas Liudas Švipas, dirbantis su paaugliais ir suaugusiais, darbo su žmonėmis patirtį turintis daugiau nei 8 metus.
Pirmoje seminaro dalyje buvo ugdomas emocinis ir kūrybinis intelektas, mokinama pažinti save ir komandą išbandant metodiką "Points of you". Ši metodika skirta ne tik geresniam savęs pažinimui, bet ir gerinti tarpusavio santykius, "Koučingo" sesijoms, seflekcijoms. „Points of you" žaidimas yra plačiai naudojamas koučerių, psichologų, personalo specialistų, mokytojų ir dėstytojų, projektų vadovų, lektorių ir daugybė kitų sričių profesionalų. Tai viena iš efektyviausių asmeninio tobulėjimo technikų bei kūrybiškų sprendimų priėmimo būdų iškilusiems klausimams.
Antra seminaro dalis buvo skirta problemų sprendimams praktiškai išbandant visame pasaulyje paplitusią, sertifikuotą metodiką "Lego serious play". "Lego serious play" - tai moderuojamas susitikimas, bendravimo būdas ir problemų sprendimo metodas, kurio metu dalyviams užduodami analizuojamą temą gilinantys klausimai. Šio metodo tikslas – maksimaliai padidinti žmonių, dirbančių susitikime prie stalo, asmeninį potencialą, įžvalgas, pasitikėjimą ir įsitraukimą. LEGO kaladėlės tampa "visus vienijančia" vienoda kalba, kurią gali naudoti kiekvienas, nepriklausomai nuo savo išsilavinimo, pozicijos ar kultūros. Tai užtikrina, kad problemų sprendimo metu bus atsižvelgiama į kiekvieno dalyvio žinias, įgūdžius ir nuomonę.
Laiko sau visada turėtume turėti pakankamai ir vertinti tai, ką skiriame sau. Ypač, kai skirtas laikas gali duoti naudos ateityje.


Alytaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuro informacija

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą