„Euro Fit“ konkurse Alytaus sveikuoliams – penkios prizinės vietos


Vakar į Kaune vykusį LR Prezidento taurės finalinį konkursą „Euro Fit“ rinkosi sveiko ir aktyvaus gyvenimo būdo šalininkai. Jame dalyvavo ir net penkias prizines vietas pelnė Alytaus sveikuolių klubo „Ryžtas“ nariai. Nuo 1996 m. rengiamame renginyje dalyvavo 144 dalyviai iš 13 miestų, jų amžius – nuo 12 iki 92 metų.
Pati pagrindinė konkurso „Euro Fit“ idėja – skatinti judėti, varžytis ir atrasti miestuose bei rajonuose sveikiausius žmones ir pademonstruoti jų fizinio kūno galimybes finaliniame konkurse. Tai puiki galimybė palyginti save su kitais tos pačios amžiaus grupės žmonėmis, įvertinti savo fizinį pajėgumą. Tai lyg ir ištvermės patvirtinimas, jos pademonstravimas kitiems, palenktyniavimas tarpusavyje, džiaugsmas ne tik savo, bet ir kito pergale.
Alytaus sveikuolių klubą konkurse atstovavo aštuoni sveiką gyvenimo būdą propaguojantys dzūkai ir net penki iš jų savo amžiaus grupėse pelnė prizinės vietas. Miesto garbės pilietis, Vytautas Mockevičius buvo nepralenkiamas 85-89 metų amžiaus grupėje ir iškovojo pirmąją vietą. Tai jau septintoji V.Mockevičiaus pirmosios vietos taurė šiame, jau 20 metų vykstančiame konkurse. 80-84 metų amžiaus grupėje trečioji vieta atiteko Vytautui Ivanauskui, 55-59 metų amžiaus moterų grupėje garbingąją antrąją vietą iškovojo Zita Kurmanavičienė, vyrų grupėje – Arūnas Klebauskas (Dainavos pagrindinės mokyklos kūno kultūros mokytojas metodininkas, lengvosios atletikos treneris), 18-19 metų amžiaus grupėje antrąją vietą iškovojo Alytaus Putinų gimnazistas Evaldas Daunoravičius.
Alytaus sveikuolių klubas „Ryžtas“ su savo komanda „Euro Fit“ konkurse dalyvauja kiekvienais metais ir visuomet į Dzūkijos sotinę parveža bent vieną prizą. Šių metų konkursas alytiškiams buvo itinsėkmingas.
1996 m. Lietuvos sveikuolių sąjungos iniciatyva buvo paskelbta akcija, kurios tikslas žmonių sąmonėje įtvirtinti sveiko žmogaus įvaizdį, propaguoti fiziškai aktyvų gyvenimo būdą, atkreipti visuomenės dėmesį į sveikos gyvensenos svarbą, visiems prieinamais ir mažai finansinių resursų reikalaujančiais testais vertinti žmonių sveikatos būklę, nustatyti labiausiai besirūpinančius savo sveikata asmenis, organizacijas ir klubus, juos paskatinti.

Alytaus sveikuolių klubas „Ryžtas“ informacija

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą