Nuotoliniu būdu bus ugdomi trijų lopšelių-darželių vaikai

Atsižvelgiant į nepalankią COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) epidemiologinę situaciją, Alytaus lopšelio-darželio „Šaltinėlis“ „Boružiukų“ grupės ugdytiniams iki 2020 m. gruodžio 16 d.  (įskaitytinai) ugdymo procesas organizuojamas nuotoliniu būdu.

Dėl tos pačios priežasties nuotoliniu būdu iki nurodytos dienos bus ugdomi ir Alytaus lopšelio-darželio „Du gaideliai“ „Meškučių“ grupės ugdytiniai bei Alytaus lopšelio-darželio „Linelis“ „Viščiukų“, „Giliukų“ ir „Linelio“ grupių vaikai. Pastarojo darželio „Viščiukų“  grupės vaikai  nuotoliniu būdu bus ugdomi iki 2020 m. gruodžio 15 d., o „Giliukų“ grupės  – iki 2020 m. gruodžio 16 d. (imtinai). „Linelio“ grupės mažieji  nuotoliniu būdu bus ugdomi iki 2020 m. gruodžio 17 d. (imtinai).

Savivaldybės administracijos direktoriaus įsakyme pažymima, kad būtų stebima vaikų ir darbuotojų sveikata, o pasireiškus simptomams, būtų nukreipiama atlikti tyrimą dėl COVID-19 ligos. 

Nustačius susirgusį darbuotoją ir artimą sąlytį turėjusius asmenis būtina nedelsiant teikti informaciją Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie Sveikatos apsaugos ministerijos Alytaus departamentui.

Įsakyme taip pat nurodyta, kad jeigu lopšelio-darželio darbuotojams pasireiškė ūmių viršutinių kvėpavimo takų ligų simptomai, jie turi nevykti į darbą, o jeigu simptomai pasireiškė esant darbe, būtina, kuo skubiau jį nutraukti ir apie tai nedelsiant informuoti įstaigos vadovą.

Turi būti užtikrinta, kad lopšelyje-darželyje dirbtų tik darbuotojai, neturintys ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų ir kitų susirgimų požymių, taip pat darbuotojai, nesantys privalomoje izoliacijoje.

Turi būti atlikta patalpų, kuriose lankėsi sergantis asmuo, dezinfekcija, vadovaujantis Sveikatos apsaugos ministerijos pateiktomis rekomendacijomis.

AMS,  Komunikacijos skyriaus informacija

 

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą