Alytaus darželinukai sulaukė laiško iš Prezidentūros

Ruošdamiesi minėti Vasario 16-ąją Alytaus lopšelio darželio „Pasaka“ „Drugelių“ grupės darželinukai kūrė atvirukus, patys rašė sveikinimus ir šiuos linkėjimus siuntė prezidentui Gitanui Nausėdai.

Visiems buvo malonus netikėtumas ir didelis džiaugsmas, kai šventės išvakarėse darželį pasiekė laiškas iš prezidentūros, kuriame dėkojama už vaikų sveikinimus: „Džiaugiamės, kad vaikai jau nuo mažų dienų auga švęsdami svarbiausias Lietuvos šventes ir ir mokomi mylėti Tėvynę“. Pedagogei Daivai Plonienei dėkojama už pastangas ugdant mažųjų Lietuvos piliečių patriotiškumą. Visai darželio „Pasaka“ bendruomenei linkima sėkmingų darbų, vaikams – augti darbštiems, smalsiems ir branginantiems Lietuvos laisvę. Laiške pridedama prezidento nuotrauka su autografu.

Vasario 16-osios minėjimas vyko ir darželyje, kur vaikai dainavo ir šoko, deklamavo eilėraščius, žiūrėjo specialiai šiai šventei sukurtą viso darželio video sveikinimą. O po visko skanavo pačių pasigamintu skanėstu – improvizuota Gedimino pilimi iš kukurūzų.

Alytaus lopšelio-darželio "Pasaka" informacija

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą