Švietimo kultūros ir sporto skyriaus vedėjas susitiko su Lazdijų rajono moksleiviais

Vakar Lazdijų rajono savivaldybės švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Vytuolis Valūnas ir jaunimo reikalų koordinatorė Dovilė Lynykienė susitiko su Lietuvos moksleivių sąjungos Lazdijų rajono mokinių savivaldų informavimo centro savanoriais bei Lazdijų rajono savivaldybių mokyklų savivaldų atstovais, kur buvo renkamas Lietuvos moksleivių sąjungos Lazdijų skyriaus pirmininkas.

Lazdijų rajono savivaldybės švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas kalbėjo apie moksleivių savivaldų svarbą, jų stiprinimo galimybės. Akcentavo, kad mokinių nuomonė yra labai svarbi tiek savivaldybei tiek mokyklai, todėl ragino drąsiai kreiptis į jį, iškilus bet kokiems klausimams ar problemoms bei žadėjo visada juos išklausyti bei esant galimybei padėti.

Šiais metais rinkimuose dalyvavo 2 kandidatai. Lazdijų M. Gustaičio gimnazijos moksleivis Arnas Žuklija ir Seirijų A. Žmuidzinavičiaus gimnazijos moksleivė Augustė Žėkaitė. Pirmininko rinkimus vieno balso persvara laimėjo Augustė Žėkaitė. Ji Lietuvos moksleivių sąjungos Lazdijų skyriui pirmininkaus antrus metus iš eilės.

Lazdijų rajono savivaldybės informacija

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą