Nauja lauko scena „Sakalėlio“ pradinėje mokykloje

Alytaus „Sakalėlio" pradinė mokykla džiaugiasi naujai pastatyta lauko scena, kurią dovanojo mokyklos tarybos pirmininkas Edvardas Bielskis. Ši scena bus naudojama mokinių formaliam ir neformaliam ugdymui.

„Apie tokio tipo scenos įrengimą mokykla galvojo jau seniai, nes trūko erdvės, kurioje būtų galima organizuoti renginius. Džiaugiamės, kad Edvardas Bielskis ėmėsi iniciatyvos ir labai greitai, savo lėšomis, įrengė šią lauko sceną, o mums beliko ją nusidažyti," – teigia Alytaus „Sakalėlio" pradinės mokyklos direktorė Virginija Vitunskaitė.

Mokykla jau keletą metų turi vieną sceną su lauko bibliotekėle, kuri vaikams labai patinka, tačiau ji be stogo ir lietingomis dienomis ja naudotis negalima. Nauja medinė scena su stogu pasitarnaus ne tik mokyklos bendruomenės organizuojamiems  renginiams, bet ir kaip lauko klasė, kurioje mokiniai kartu su mokytoja gryname ore, atsinešę pagalvėles ar čiužinukus, galės mokytis, žaisti žaidimus bei diskutuoti įvairiomis temomis. Tokios pamokos dar labiau skatins mokinius  domėtis mokomąja medžiaga ir supančia aplinka, leis pamėgti  atradimais ir įdomiais užsiėmimais paremtą mokymosi procesą,  įkvėps kūrybiškumo ir paįvairins mokykloje leidžiamą laiką.

Viešųjų ir užsienio ryšių skyriaus informacija

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą