Paminėjome Lietuvių kalbos kultūros metus

Alytaus Šaltinių ir „Volungės" pagrindinės mokyklos mokytojai ir mokiniai tęsia puikų bendradarbiavimą, prasidėjusių pernai žiemą. Saulėtą spalio 18 popietę šaltiniukai kartu su lietuvių kalbos ir literatūros mokytojomis Dalia Dabušinskiene ir Ele Zdanavičiene pakvietė volungiukus į svečius draugiškai pasivaržyti viktorinoje „Žaidžiu lietuvišku žodžiu".
„Volungiukų", „Pelėdžiukų", „Žirniukų" ir „Laumės vaikų" komandos prisistačiusios kibo į darbą. Teko į vietas surašyti pabėgusias raideles „A", išsilaksčiusias V. Palčinskaitės eilėraščio „Sekmadienis" eilutes grąžinti į vietą. Patekę į dėlionių ir pasakų pasaulį sekėme ir vaidinome, spėliojome užkoduotus pasakų personažus. Ar esate skaitę R. Skučaitės knygą „Gražiu savu žodžiu žaidžiu"? Paskaitykite, ten rasite daugybę eilėraščių – šaradų, kurias bandė išpainioti mūsų šaunieji komandų dalyviai. Viktorinos paskutinė užduotis – perskaityti užšifruotą posakį: „ Pavasario ledu ir nauju draugu nepasitikėk". Šią patarlę mes šiek pakeitėme: „Pasitikėk senu draugu, kad draugystė ir komanda būtų tvirtesnė".
Dėkojame „Volungės" pagrindinės mokyklos penktokų ir šeštokų komandoms bei juos subūrusioms mokytojoms S. Cegialienei, V. Gudaitienei ir L. Staučaitei už nuostabiai praleistą valandą kartu.

 

Alytaus Šaltinių pagrindinė mokyklos informacija

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą