Alytaus rajono mokyklos ir mokytojai nuotoliniam mokymui pasiruošę

Baigiasi mokinių pavasario atostogos, kurios dėl karantino buvo paskelbtos anksčiau. Kaip ir visoje šalyje taip ir Alytaus rajono bendrojo ugdymo įstaigose nuo kovo 30 d. ugdymo procesas prasidės nuotoliniu būdu. Toks sprendimas priimtas atsižvelgiant į tai, kad karantinas dėl koronaviruso pandemijos pratęstas dar dviem savaitėms. 

„Mokinių atostogų metu rinkome informaciją, ar visi mokiniai turi kompiuterius ir interneto ryšius mokymuisi nuotoliniu būdu namuose“, – kalbėjo Alytaus rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Jonas Žemaitis.
Atlikus apklausą, paaiškėjo, kad dalis šeimų neturi galimybių vaikams leisti mokytis nuotoliniu būdu, tad Alytaus rajono savivaldybė 74 šeimoms suteikė pagalbą. Nupirktos internetinės prieigos, mokyklos laikinai paskolino savo technologinę įrangą (kompiuterius, planšetes).
Švietimo, mokslo ir sporto ministerija taip pat artimiausiu metu Alytaus rajono mokykloms pateiks 86 kompiuterinės įrangos paketus, kurie bus panaudoti mokinių nuotoliniam mokymui.


Alytaus rajono savivaldybės informacija

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą