Nuotraukos autorius: M.Patašius

Nuo pirmadienio duris atveria „Senukai“, „Ikea“, „Moki veži“ ir kitos didžiosios parduotuvės: kaip reikės apsipirkti

Jau nuo rytojaus, kovo 15-osios, bus galima apsipirkti statybos, remonto ir buities prekių parduotuvėse bei visose kitose prekybos vietose, kurios turi atskirą įėjimą iš lauko. Taip nutiks po trijų mėnesių pertraukos.

Prekybos tinklas „Senukai“ pranešė, kad nuo kovo 15 d. pradeda veikti visi prekių skyriai, atidaroma lauko bei įvažiuojamoji prekyba. Išliks ir galimybė reikiamas prekes užsisakyti elektroninėje parduotuvėje. Pirkiniai bus pristatomi nurodytu adresu arba į arčiausiai namų esantį paštomatą. Norintys užsakymą atsiimti patys, tą gali padaryti prekių atsiėmimo punktuose.

„Senukų“ tinklą Lietuvoje sudaro 69 parduotuvės.

Duris atvers ir „Ikea“ parduotuvė Vilniuje, o taip pat – jos prekių užsakymo ir atsiėmimo vietos Kaune bei Klaipėdoje.

„Bus ribojamas ir ties įėjimu kontroliuojamas lankytojų skaičius. Visų atvykusių pirkėjų prašysime dėvėti asmenines apsaugos priemones. Tiems, kurie šių priemonių neturės, pasiūlysime savo“, – įspėjo „Ikea“ Lietuva rinkos vadovė Jolita Juodzevičienė.

Kartu su parduotuve Vilniuje atsidarys ir maisto zona – lankytojams bus siūlomas maistas išsinešimui.

Tokias paslaugas kaip virtuvių planavimą, interjero projektų rengimą „Ikea“ ir toliau planuoja teikti nuotoliniu bekontakčiu būdu.

Pirkėjai, kurie norės apsipirkti internetu, tokią galimybę ir toliau turės. Internetu užsakytas prekes atsiimti galima nemokamai ir saugiai Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. Sostinėje užsakymai perduodami bekontakčiu būdu, t.y. pirkėjams net nereikia užeiti į patalpas.

Nuo pirmadienio pradės veikti ir 24 „Moki veži“ parduotuvės. Parduotuvėse dirbs visi skyriai, lauko zona su sodo prekėmis, statybų zona bei įvažiuojamoji prekyba statybinėms prekėms. Šis prekybos tinklas taip pat ir toliau leis prekių įsigyti internetu.

lrytas.lt informacija

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą