Parengti žalos dėl stichinių reiškinių nustatymo augalininkystės ir gyvulininkystės ūkiams rekomendacijų projektai

Žemės ūkio ministerija parengė Žalos dėl stichinio, katastrofinio meteorologinio ar hidrologinio reiškinio nustatymo augalininkystės ir gyvulininkystės ūkiams rekomendacijų projektus.

Savivaldybės, žemės ūkio veiklos subjektai bei kiti suinteresuoti asmenys kviečiami susipažinti su šiomis rekomendacijomis ir, esant poreikiui, iki rugpjūčio 25 d. teikti siūlymus ar pastebėjimus Žemės ūkio ministerijai el. paštu virgis.valentukevicius@zum.lt.

Susipažinti su rekomendacijų projektu augalininkystės ūkiams galite čia.

Rekomendacijų projektas gyvulininkystės ūkiams yra čia.

Dėl augalininkystės ūkių papildomą informaciją gali suteikti ministerijos Augalininkystės ir žaliųjų technologijų skyriaus vyr. specialistas Tomas Vaištaras, tel. +3705 2391 157.

Dėl gyvulininkystės ūkių – ministerijos  Gyvulininkystės ir gyvūnų gerovės skyriaus patarėjas Arūnas Jurgaitis tel. +3705 2391 297.

Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerija

Komentarai

 • alexander castro
  prieš 13 minučių
  Ar jums reikia 100% finansų? Galiu sutvarkyti jūsų finansinius poreikius dėl 3% palūkanų normos apatinės nugaros dalies. Kad ir kokiomis aplinkybėmis dirbtumėte savarankiškai, išėję į pensiją, turite prastą kredito reitingą, mes galime padėti. lankstus grąžinimas, susisiekite su mumis:
  asdaservices24@gmail.com
  Pateikite paraišką dėl visų tipų paskolų ir gaukite pinigų skubiai!
  * Franšizės pradžia
  * Verslo įsigijimas
  * Verslo plėtra
  * Kapitalas / infrastruktūros projektas
  * Komercinio nekilnojamojo turto pirkimas
  * Sutarties vykdymas
  * Prekybos finansavimas ir kt.
  Pagarbiai

Parašykite komentarą