Nuotraukos autorius: R.Danisevičius

VMI dviem mėnesiams nukelia pajamų deklaravimo terminą

Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI) informuoja, kad atsižvelgiant į susidariusią situaciją dėl COVID-19, gyventojų pajamų mokesčio (GPM) deklaravimo ir sumokėjimo terminas yra nukeliamas: vietoje buvusios gegužės 4 d., šiais metais pajamas deklaruoti bei mokestį sumokėti reikės iki liepos 1 d. Dėl to ilgiau bus galima teikti ir prašymus skirti pajamų mokesčio dalį organizacijoms, politinėms partijoms bei profsąjungoms. „Norime atkreipti dėmesį į tai, jog GPM permokų grąžinimo terminas nesikeičia, o tai reiškia, jog gyventojams, teisingai ir laiku pateikusiems deklaraciją, jos bus grąžintos kaip ir kasmet, iki liepos 31 d.,“ – sakė VMI Mokestinių prievolių departamento direktorė Stasė Aliukonytė–Šnirienė.

VMI pažymi, jog pajamų mokesčio deklaravimo startas kovo mėnesį skelbiamas nebus, tačiau, nukėlus deklaravimo bei sumokėjimo terminą iki liepos 1 d., gyventojams užteks laiko deklaracijoms pateikti teisingai ir laiku.

Apie deklaravimo pradžią VMI informuos atskiru pranešimu. Primename, jog dėl COVID-19, visos VMI paslaugos yra teikiamos ir konsultacijos vyksta tik nuotoliniu būdu. Konsultacijas mokesčių klausimais gyventojai gali ją gauti paskambinę 1882 ar pateikę paklausimą elektroniniu būdu per „Mano VMI“. VMI paskelbė papildomą konsultantų telefonu sąrašą gyventojams ir įmonėms, pagal aptarnavimo teritorijas. Jį galima rasti VMI interneto svetainėje.

VMI informacija

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą