„Maxima“ savo darbuotojus apdraudžia nuo koronaviruso

 

Lietuviškas prekybos tinklas „Maxima“ beveik 14 tūkst. savo darbuotojų pusmečiui apdraudžia nuo koronaviruso. Susirgus COVID-19 infekcija ir gydantis ligoninėje išmokas gaus dabartiniai bei naujai „Maximoje“ įsidarbinsiantys asmenys.

„Šiuo sudėtingu laikotarpiu jaučiame didžiulę atsakomybę užtikrinti „Maximos“ darbuotojų saugumą. Tikime, kad prevencinės apsaugos priemonės, kurių jau esame ėmęsi, padės išvengti COVID-19 susirgimo plitimų, tačiau ne mažiau svarbu, kad ligos atveju būtų garantuotas ir finansinis saugumas, todėl apdraudžiame savo esamus ir būsimus darbuotojus specialiu draudimu nuo koronaviruso“, – pažymi „Maxima LT“ generalinė direktorė Jolanta Bivainytė.

Šią darbuotojų draudimo apsaugą užtikrins šalies draudimo lyderis „Lietuvos draudimas“, kuris bendradarbiauja su brokerių bendrove „Aon Baltic“ ir siūlo Lietuvos įmonėms COVID-19 rizikos draudimo koncepciją, taikomą Italijos rinkoje.

„Koronaviruso krizė atskleidžia didžiųjų Lietuvos verslo įmonių požiūrį į savo darbuotojus ir rūpinimąsi jų saugumu bei sveikata. Prekybos tinklas „Maxima“, apdrausdamas beveik 14 tūkst. savo darbuotojų, rodo aukštą darbdavio socialinės atsakomybės brandą“, – pabrėžia bendrovės „Lietuvos draudimas“ Verslo klientų departamento direktorius Simonas Lisauskas ir priduria, kad „Maximos“ darbuotojai sudaro beveik pusę visų nuo COVID-19 apdraustų Lietuvos darbuotojų.

„Maximos“ įsigytas draudimo paketas numato, kad darbuotojui susirgus COVID-19 infekcija ir gydantis ligoninėje bus mokama fiksuota išmoka, taip pat ligonpinigiai. Maksimali draudimo išmoka gali siekti 1,5 tūkst. eurų.

Nuo koronaviruso pusmečiui yra draudžiami visi prekybos tinklo „Maxima“ darbuotojai bei parduotuvėse budintys apsaugos darbuotojai, taip pat „Maxima International Sourcing“ darbuotojai. Draudimas bus suteikiamas ir naujai „Maximoje“ įsidarbinsiantiems asmenims.

Darbuotojų ir klientų saugaus apsipirkimo palaikymui per mėnesį „Maxima“ papildomai skiria 0,4 mln. eurų. Savitarnos kasų ir apsaugos darbuotojai, kurie reguliuoja į parduotuvę ateinančių žmonių srautus, dėvi specialius apsauginius skydelius, o kiti darbuotojai – apsaugines vienkartines kaukes. Visi darbuotojai turi galimybę dezinfekuoti rankas.

Per pirmąją karantino savaitę operatyviai visoje Lietuvoje esančiose „Maximos“ parduotuvėse buvo įrengtos organinio stiklo pertvaros, kurios leido atskirti kasininkus nuo pirkėjų, o siekiant išlaikyti saugų daugiau nei 1 metro atstumą tarp žmonių. Parduotuvėse yra dezinfekuojami visi paviršiai: kasų juosta ir vitrinos, durų rankenos, krepšeliai ir pirkinių vežimėliai.

Darbuotojų motyvacijai stiprinti už kovo mėnesį yra išmokėta virš 1,5 mln. eurų skatinamųjų priedų. Iš jų 0,9 mln. eurų yra papildomi priedai už darbą karantino sąlygomis.

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą