Lietuviai mėgaujasi ankstyva šiluma – perka tai, ką pirktų vasarą


Į Lietuvą šiais metais anksti atkeliavus saulėtiems ir išvykoms į gamtą tinkantiems orams, lietuvaičiai ėmė pirkti daugiau prekių, kurių paprastai įsigydavo tik atėjus vasaros sezonui. Tautiečiai perka daug daugiau grilių, įrankių bei prekių, reikalingų kepimui. Taip pat gausiau perkami ledai, kepimui skirti mėsos produktai bei nealkoholiniai gėrimai.
„Šiuometinė ankstyva pavasarinė šiluma paskatino tautiečius ankščiau įsigyti vasarinių produktų. Žmonės gausiau nei pernai perka ne tik iškylai gamtoje skirtas prekes, kaip kad kepsnines, kepimui reikalingus įrankius, bet ir ledus, nealkoholinius gėrimus bei šviežias daržoves“, – teigia „Maximos“ komercijos vadovė Vilma Drulienė.
Jos teigimu, šiltesnių nei pernai orų įtaka labiausiai atsispindi kepsninių ir kepimui reikalingos produkcijos pardavimuose. Vien šių metų kovo-balandžio mėnesiais lietuvaičiai per pusę daugiau pirko kepsninių, joms skirtų įrankių bei kitų prekių, reikalingų kepimui nei praėjusiais metais tuo pačiu metu.
„Daugiausiai žmonės pirko griliui skirtas anglis, įvairias uždegimo priemones, kepsnines, rūkyklas. Tuo tarpu kepimui reikalingų įrankių parduota daugiau nei trigubai lyginat su praėjusių metų kovo-balandžio mėnesiais“, - sako „Maximos“ komercijos vadovė.
Šilti orai taip pat padidino ir įvairių ledų paklausą. Jų tautiečiai per kovą-balandį nupirko net ketvirtadaliu daugiau nei prieš metus.
Toliau tarp perkamiausių rikiuojasi ant griliaus kepti tinkami produktai, kurių parduota penktadaliu daugiau. Smarkiai šoktelėjo paukštienos dešrelių, skirtų kepti ant laužo, paklausa. Palyginus praėjusių metų pavasario pardavimų duomenis su šių metų, minėtų gaminių jau parduoda 1,8 karto daugiau, o lyginant su 2016 m. – net 3 kartus daugiau.
Ankstyva šiluma lepinantį pavasarį žmonės penktadaliu daugiau pirko limonadų ir sulčių bei dešimtadaliu daugiau šviežių daržovių.

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą