Blogiausi ir geriausi mokiniai pagal Zodiako ženklą

Net jeigu seniai baigėte mokyklą, ruduo neišvengiamai vaizduotėje siejasi su naujų mokslo metų pradžia. Visada smagu prisiminti nerūpestingus mokyklos metus ir draugus. Ar jums sekėsi mokslai? O jūsų draugams? Pasirodo, astrologai taip pat turi nuomonę šiuo klausimu: po tam tikrais Zodiako ženklais gimsta daugiausiai pirmūnų, o kai kuriems kitiems gerai mokytis tiesiog neskirta.

Jūsų dėmesiui – Zodiako ženklų reitingas pradedant prasčiausiais, baigiant geriausiais mokiniais.

12 vieta – Žuvys

Kaip bebūtų gaila, Žuvims mokytis neskirta. Mokytojai imasi visokių gudrybių, kad ištrauktų iš jų bent kokį atsakymą, ir dažnai turi pripažinti pralaimėjimą nelygioje kovoje. Paaiškinimas paprastas – svajotojoms Žuvims sunku ištrūkti iš savo vidinio pasaulio ir užsiimti sunkiais kaip akmuo mokslais. Bet jų potencialas didelis. Susidomėjusios Žuvys tampa tikromis savo reikalo ekspertėmis, ir tai turi didelės įtakos tam, kam galiausiai jos pašvęs savo gyvenimą. Tačiau mokykloje ypatingais pasiekimais jos neblizga ir demonstruoja paviršutiniškas žinias iš dalies dar ir todėl, kad jų mintys praktiškai visada užimtos globalesniais dalykais.

11 vieta – Svarstyklės

Svarstyklės – ne vieno pedagogo galvos skausmas. Jos visiškai nesiekia įdėti pastangų, kad išmoktų tą ar kitą dalyką dėl vienos paprastos priežasties – jos greitai praranda susidomėjimą. Šiandien Svarstyklės gali būti smalsiu jaunuoju chemiku, o rytoj įsimylėti literatūrą. Ir taip – per visą mokymosi laikotarpį. Vidutinis rezultatas visiškai tenkina šio ženklo atstovus, nors būdami suinteresuoti geru pažymiu jie gali pademonstruoti aukštą klasę, kartais tiesiog gailiai paklapsėdami ilgomis blakstienomis.

10 vieta – Avinas

Net gilioje senatvėje žodis „mokykla“ šio ženklo atstovams sukelia fizinį skausmą ir įsiūtį. Nepakeliama taip gyventi – tvarkaraštis, kurio neįmanoma pakeisti, begaliniai skambučiai, o jeigu dar ta nekenčiama uniforma… Ir kas per pokštai apie namuose pamirštą galvą, nurodymai praleisti lygiai du langelius ir panašūs nusikalstami dalykai? Savo protestą Avinai išreiškia savo elgesiu – jau nuo mažų dienų jie išmoksta chuliganiškai elgtis, nutraukti pamokas, principingai atsisakyti atlikti namų darbus ir nepaisyti taisyklių. Šio ženklo atstovai – protestuotojų lyderiai ir vadovautojai, kuriems tiesiog nelieka laiko mokslams.

9 vieta – Skorpionas

Jeigu pirmaisiais metais Skorpionams tenka geras ir švelnus mokytojas, jie stropiai mokosi ir įgyja šiuolaikinio išsilavinimo pagrindus. Pedagogas stumia siekti dar geresnio rezultato? Ir tai ne problema – jie ir toliau mokysis puikiai, dirbdami savo reputacijai. O jau po to tą pati reputacija tegul dirba už juos – kada Skorpiono sąskaitoje yra pakankamai taškų, jis nustoja stengtis ir užsiima savo tikrųjų talentų vystymu. Tarp jų – apgalvotas kerštas neteisingiems mokytojams, taip sakant, ašara už ašarą.

8 vieta – Jautis

Jeigu ne tinginystė, Jaučiai pasiektų neįsivaizduojamų aukštumų. Ir kur, sakykite, šiame pasaulyje teisingumas? Lapkritis, lietus, pusė klasės guli namuose su angina, o Jaučiai – sveiki ir žvalūs. Ir kodėl reikia daryti namų darbus, kai viskas, ko norisi šią akimirką – tai susisukti į jaukų pledą ir skaityti mėgstamas knygeles? Tačiau jie mokosi pakankamai gerai dėl nuolatinės tėvų kontrolės, prigimtinio žavesio ir magiško sugebėjimo imituoti pastangas ir audringą veiklą.

7 vieta – Šaulys

Šaulys siekia tapti moksleiviu dar vaikų darželyje. Jis nekantrauja tapti to naujo, labiau suaugusio pasaulio dalimi su gražia uniforma, paslaptingomis taisyklėmis, šviežiais dažais ar bibliotekos dulkėmis kvepiančiais vadovėliais ir naujais draugais. Būtent naujos pažintys Šaulius traukia labiausiai, juk su įprasta aplinka jau seniai viskas tapo gana aišku. Be to, mokykla suteiks ir naują statusą – buvęs mažylis taps savarankišku mokiniu. Tiesa, veržimasis sužinoti visas mokslo gudrybes greit praeina – kam stengtis, jeigu visi reikalingi įgūdžiai jau susiformavo?

6 vieta – Mergelė

Į Mergeles sudėtos pačios didžiausios tėvų ir mokytojų viltys. Kažkodėl visi mano, kad šio ženklo atstovai dievina mokytis, mokytis ir dar kartą mokytis, nes nori visur būti pirmos. Bet tai ne visai tiesa – jos mokosi tik todėl, kad joms tai iš tiesų įdomu, o ne dėl kažkokių lenktynių. Mergelės iš tiesų gauna aukščiausius balus, bet tik iš tų dalykų, kurie joms prie širdies, o už tai mokytojai dar ir turi būti dėkingi.

5 vieta – Vandenis

Vandenis praktiškai 100 proc. aukso medalininkas. Nors stropiai mokytis jis liaujasi maždaug 3-4 klasėje, gudriai manipuliuodamas savo aplinka. Praktiškai kiekvienas vandenis turi kažką, kas su malonumu už jį padarys namų darbus, parašys referatą ar kontrolinį. Šio ženklo atstovai bene vieninteliai iš visų mokinių palieka mokyklą su realiais praktiniais įgūdžiais, kurie nemažai padeda ir suaugusiųjų gyvenime.

4 vieta – Dvyniai

Labai keista, kad šis ženklas nepakliuvo į geriausiai besimokančiųjų trejetuką. Dvyniai viską daro paskubomis, lengvai išlaiko egzaminus, iškart išmesdami iš galvos nereikalingą medžiagą, ir apskritai yra visų numylėtiniai dėl lengvo charakterio, nuolaidumo ir visada puikios nuotaikos. Į mokyklą jie eina su vienu tikslu – pasilinksminti. Paaiškinti šio reiškinio neįmanoma – viena ausimi klausydamiesi suolo draugo, o kita gaudydami smulkiausius šnaresius iš „galiorkos“, jie geriau už visus kitus mokinius įsisavina optikos paslaptis ir susigaudo logaritmų magijoje, nor sir neilgam.

3 vieta – Liūtas

Liūtai visada ir visur turi būti geriausi, ir mokyklos programa – ne išimtis. Vienintelė problema – daugelio pedagogų taikomas vienas kitą keičiančių skatinimų ir bausmių metodas, o šio ženklo atstovai reaguoja tik į skatinimus. Ir vargas tam pedagogui, kuris išdrįs suabejoti Liūto nuomone ar, dar blogiau, įžeis jį pataisymais ar pamokymais.

2 vieta – Ožiaragis

Tai – vienas pačių atsakingiausių Zodiako ženklų. Jeigu yra žodis „reikia“, visi kiti žodžiai jam tiesiog liaujasi egzistavę. Įgimtas užsispyrimas padeda Ožiaragiams lengvai pasiekti bet kokius tikslus. Jų negali suvaldyti net patyręs pedagogas – iš Ožiaragių nuolat plaukia klausimų srautas. Ji enuo pat pirmųjų mokslo metų dienų nori žinoti, kas bus per egzaminą, kodėl būtent šitai įtraukta į mokyklos programą, kam reikia mokytis medžiagą atmintinai, jeigu galima perpasakoti. Ir baisiausia, kad bausti jų nėra už ką – juk klausinėja į temą.

1 vieta – Vėžys

Nenuostabu, kad būtent šis ženklas yra reitingo viršūnėje. Vėžių nė kiek neslegia nei mokyklinė disciplina, sulaužiusi savo aštrius dantis į jų tvirtus šarvus dar pirmaisiais metais, nei tai, kad artimiausius metus gyvenimas susidės vien iš vadovėlių ir konspektų. Šio ženklo atstovai – dideli garbėtroškos. Gauti visuotinį pripažinimą dalyvaujant kiekviename mokykliniame renginyje bei aukso medalį jiems yra principo reikalas. O apskritai Vėžiai nesupranta, kas sudarinėjo mokyklos programą – kas gi joje sudėtingo?

lrytas.lt inf.

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą