Nuotraukos autorius: 123rf nuotr.

Turite tarpelį tarp dantų? Esate ypatingi

Diastema – štai kaip moksliškai vadinasi tarpelis tarp priekinių dantų. Pasirodo, šis tarpelis gali pasakyti nemažai įdomaus apie žmogaus charakterį. Dažnai tarpelis tarp priekinių dantų liudija meninius gebėjimus ir artistiškumą. Iš pasaulinio lygio žvaigždžių tokiu tarpeliu gali pasigirti aktorė Vanessa Paradis, dainininkė Madonna, modelis Lara Stone ir nemažai kitų. Plyšelio tarp priekinių dantų savininkai pasižymi jausmingumu, didesniu nei kiti gebėjimu mėgautis ir džiaugtis gyvenimu. Tokiems žmonėms sekasi karjeroje, jie įpratę, kad bet kuriame darbe jiems sekasi. Ir niekas negali jiems sutrukdyti. Jie – savo darbo profesionalai, jų klauso, jų nuomonę gerbia.

Tokie žmonės iš prigimties labai šnekūs. Gali palaikyti bet kokią pokalbio temą. Žmonės su tarpeliu tarp dantų – tikri gurmanai. Jie mėgsta gaminti, o tada su malonumu valgo paruoštą patiekalą, jiems patinka ragauti ką nors nauja. Jie retai patiria finansinių sunkumų, juos lydi sėkmė, jie žino, kaip elgtis su pinigais. Jie tampa puikiais finansininkais.

Jų energija neišsenkanti, tai jiems padeda pasiekti aukštumų karjeroje ir asmeniniame gyvenime. Bet jų lengvumas ir nerūpestingumas gali peraugti į lengvabūdiškumą ir neatsakingumą. Žmonės, turintys keletą tarpelių tarp dantų paprastai yra silpnavaliai, dažnai pasiduoda blogai įtakai, lengvai įgyja žalingą priklausomybę. Tačiau apskritai žmonės, turintys tarpelį tarp dantų, žino, ko nori iš gyvenimo, ir tai gauna savo kruopščiu darbu ir užsispyrimu.

lrytas.lt informacija 

 

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą