Bus rengiamas Likiškėlių progimnazijos pastato fasado ir stogo rekonstrukcijos techninis projektas

Prieš daugiau nei tris dešimtmečius pastatyta Alytaus Likiškėlių progimnazija yra vienintelė mokykla, kurioje dar nėra atliktas kapitalinis remontas. Regis, šios progimnazijos laukia pokyčiai.

Ketvirtadienį Alytaus miesto savivaldybės taryba priėmė sprendimą dėl pritarimo minėtos progimnazijos pastato fasado ir stogo rekonstrukcijos techninio projekto parengimui. 

Pasak Alytaus Likiškėlių progimnazijos direktoriaus Gintauto Draugelio, jo vadovaujama progimnazija dalyvaus „Tūkstantmečio mokyklų“ programoje, siekiant tinkamai pasiruošti šios programos pirmam etapui būtina jau dabar parengti pastato fasado ir stogo rekonstravimo techninį projektą.

Dėl prastos šios švietimo įstaigos pastato būklės šių metų vasario mėnesį į Alytaus miesto savivaldybės tarybą, merą Nerijų Cesiulį, administracijos direktorę Oną Balevičiūtę ir Švietimo ir sporto skyriaus vedėją Vytuolį Valūną raštu kreipėsi Alytaus Likiškėlių progimnazijos tėvų bendruomenė. Šios progimnazijos mokinių tėvai atkreipė dėmesį į tai, kad Alytaus miesto savivaldybė yra šios progimnazijos steigėja ir ji privalo kiekvienam vaikui užtikrinti saugią mokymosi aplinką, nepriklausomai nuo to, kuriais metais mokykla  buvo pastatyta.

Jeigu progimnazija taps „Tūkstantmečio mokyklos“ programos dalyve, jai gali atsirasti galimybė iš minėtos programos gauti finansavimą fasado ir stogo remonto darbams atlikti, jeigu progimnaziją sėkmė aplenks, bus ieškoma kitų galimų remonto darbų finansavimo būdų.

AMS, Komunikacijos skyriaus informacija

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą