Karantino metu ir toliau tęsiami viešojo transporto ribojimai

Nuo balandžio 28 d. iki gegužės 11 d. Alytaus miesto viešasis transportas kaip ir pastarąjį laikotarpį kursuos tik darbo dienomis nuo 5 iki 9 val. ir nuo 14.30 iki 17 val. Šeštadieniais, sekmadieniais ir šventinėmis dienomis viešasis transportas nevažiuos.

Primename, kad siekiant apsaugoti labiausiai pažeidžiamų asmenų grupę nuo galimo užsikrėtimo koronavirusu rizikos nuo 2020 m. balandžio 1 d. nekursuoja 5-asis autobuso maršrutas. Šio autobuso maršruto galutinių autobusų stotelių (SB „Nemunas“ ir Medicininės reabilitacijos ir sporto centras) pasiekiamumą užtikrina 2-asis ir 7-asis autobusų maršrutai, todėl keleiviai nenukenčia. 5-ojo autobuso maršruto alternatyva – 2-asis autobuso maršrutas kursuoja iki pat Medicininės reabilitacijos ir sporto centro, tuo tarpu SB „Nemunas“ keleivius kaip įprasta aptarnauja 7-asis autobusų maršrutas.

Visi keleiviai privalo:
• dėvėti pirštines;
• būti su apsauginėmis veido kaukėmis arba respiratoriais.

Be šių apsaugos priemonių keleiviai nevežami.

Keleiviai taip pat turi vengti atsiskaitymų grynaisiais pinigais. Neturintys el. bilieto kortelių, jas gali įsigyti iš autobusų vairuotojų ir papildyti el. piniginę daugkartiniam naudojimui!
Primename, kad Alytaus miesto viešasis transportas karantino tvarkaraščiais kursuos iki Lietuvoje paskelbto karantino pabaigos. Tvarkaraščiai autobusų stotelėse nebus keičiami.

Atnaujintą informacija apie Alytaus miesto viešojo transporto maršrutų tvarkaraščius rasite https://www.stops.lt/alytus, mobiliesiems telefonams skirta nuoroda https://m.stops.lt/alytus/;

Dėl išsamesnės informacijos prašome kreiptis mob. tel. 8 685 61 670 arba el. paštu transportas@alytus.lt.

AMSA inf. 

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą