Alytiškių iniciatyvų projektas „Alytaus gyvūnų paplūdimys“

Pasinaudojant kitų savivaldybių pavyzdžiu, šiuo projektu siekiama įrengti oficialų gyvūnams (šunims) pritaikytą paplūdimį su reikiama infrastruktūra šalia vieno iš Alytaus vandens telkinių. 

Iniciatyvos autorės Žanetos Truskienės teigimu, Alytaus miesto savivaldybė buvo pirmoji, leidusi gyvūnams (šunims) plaukioti miesto vandens telkiniuose nutolus 20 metrų nuo bendro žmonių paplūdimio. O dabar yra savivaldybių, kurios turi įrengusios ir tam skirtus paplūdimius. 

Siūloma idėją įgyvendinti Didžiosios Dailidės ežerėlyje, nes jis turi patogų privažiavimą, priėjimą prie visų pusių, įrengtą apšvietimą. Paplūdimys galėtų būti kitoje pusėje priešais lieptą. Jo ilgis galėtų siekti apie 20 metrų. 

Siūloma įrengti smėlio dangos sluoksnį, suoliukus, apsauginę tvorelę, informacinį ženklą ir šiukšliadėžę ekskrementams. 

Sudomino iniciatyva? Tuomet kviečiame visus miestiečius nuo 16 metų iki birželio 30 dienos internetu balsuoti už šią ar kitus pasiūlytus iniciatyvų projektus. Daugiausiai alytiškių palaikymo sulaukusios iniciatyvos bus įgyvendintos savivaldybės biudžeto lėšomis. 

Visi iniciatyvų projektai:

Mažųjų iniciatyvų kategorijoje:

  1.  Projektas „Pažink Alytaus paukščius“
  2. Projektas „Gyvas draugystės kiemas“ 
  3. Projektas „Alytaus gyvūnų paplūdimys“ 

Didžiųjų iniciatyvų kategorijoje:

  1. Projektas „Padaužų aikštelė“ 
  2. Projektas „Sveika, sportiška ir draugiška bendruomenė. Daugiafunkcės sporto ir poilsio aikštelės įrengimas – tvarios bendruomenės garantas“

Balsavimas už projektus vyksta iki birželio 30 d. čia: https://bit.ly/3MHyjdU

Už projektus galima balsuoti nuo 16 metų vieną kartą atiduodant balsą už labiausiai patikusį projektą (-us), nurodant savo vardą, pavardę, gimimo datą ir adresą. Šie duomenys, nurodyti balsavimo metu, bus naudojami tik balsuojančiam asmeniui identifikuoti ir patikrinti, kiek kartų asmuo balsavo, tačiau jie nebus skelbiami viešai.

Tam, kad  viena iš mažųjų iniciatyvų būtų įgyvendinta ji turi surinkti mažiausiai 0,5 proc. Alytuje gyvenančių žmonių balsų, o didžioji – 1 proc. 

AMS, Komunikacijos skyriaus informacija

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą