Alytiškiai, pirkdami „Alytus Myliu“ ženkliuką, būsimiems pirmokams padovanojo kuprines

Pirmadienį savivaldybėje vyko „Alytus Myliu" socialinė akcija, kurios metu, už lėšas, surinktas parduodant „Alytus Myliu" ženkliukus, būsimiems pirmokams buvo padovanotos kuprinės.

Prieš metus ženklo „Alytus Myliu" autoriai broliai menininkai Algirdas ir Remigijus Gataveckai ir vizualinės komunikacijos specialistas Artūras Mažeika kartu su Alytaus turizmo informacijos centru sutarė, kad pirmieji „Alytus Myliu" ženkliukai turėtų nešti naudą miestui ir surinktos lėšos būtų skirtos vaikams, kuriems šie metai bus pirmieji mokykloje. Ši akcija vyko keletą mėnesių. Iki 2018 m. birželio 1 dienos buvo nupirkti 774 ženkliukai. Prie šios gražios akcijos prisidėjo visi, įsigiję „Alytus Myliu" ženkliukus. Už juos buvo surinkti 974 Eur. Už šias lėšas buvo nupirkta 13 kuprinių pirmokams. Greitu metu mažieji dar bus pakviesti ir į žvakių liejimo edukaciją.

„Džiaugiamės, kad daug alytiškių pamilo šį ženklą ir prisidėjo prie šios akcijos. Tai lyg geras ir nuoširdus palinkėjimas pačių miestiečių tiems, kuriems to reikia. Geri darbai yra užkrečiami. Dabar, kai ženklas jau yra oficialus, jis yra visų miesto žmonių ir jie, laikydamiesi stiliaus knygoje nustatytų reikalavimų, gali jį naudoti. Tai miestiečiams padovanotas ženklas,"– teigė broliai, menininkai Algirdas ir Remigijus Gataveckai.

Susitikimo metu būsimi primokai kartu su broliais spalvino savo svajonių kuprines, o vėliau ženklo autoriai ir Alytaus miesto savivaldybės meras V. Grigaravičius vaikams užrašė pirmiesiems mokslo metams skirtus palinkėjimus. Mažiesiems jie linkėjo gerų mokslo metų, daug gerų pažymių, gražių ir įsimintinų akimirkų.

„Noriu pasveikinti vaikus ir tėvelius su artėjančiais mokslo metais. Linkiu, kad šie metai jums būtų geri žinių ir bendravimo klasėse prasme. Nuo rugsėjo 3 d. mokslas bus pagrindinis jūsų darbas. Jūs turite mokytis, semtis žinių, tobulėti ir ruoštis ateičiai, o vėliau jūs tapsite tokiais pačiais dideliais žmonėmis, o gal kažką sukursite kaip, kad tai padarė šie trys jauni vaikinai,"- teigė Alytaus miesto savivaldybės meras V. Grigaravičius.

Socialinę akciją „Alytus Myliu" organizavo broliai menininkai Algirdas ir Remigijus Gataveckai, vizualinės komunikacijos specialistas Artūras Mažeika, Alytaus miesto savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyrius ir VšĮ Alytaus turizmo informacijos centras.

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą