Nuotraukos autorius: alytauslaikas.lt

Registrų centras kviečia alytiškius pasitikrinti duomenis apie save


Veiklos dvidešimtmetį minintis Registrų centras spalio 20 d. (penktadienį) Alytaus filiale organizuoja Klientų dieną. Jos metu miesto gyventojai galės gauti aktualią informaciją apie Registrų centro tvarkomuose registruose apie juos sukauptus duomenis, o taip pat – specialistų konsultacijas svarbiais įmonės veiklos klausimais.
Nors daugelis supranta duomenų apie gyventojus, verslą ar nekilnojamąjį turtą registravimo svarbą, ne kiekvienas žmogus žino, kokią informaciją apie jį yra sukaupusi valstybė. Valstybės registrų veiklą reglamentuojantys teisės aktai garantuoja gyventojams teisę kartą metuose duomenis apie save iš registrų gauti neatlygintinai, todėl Registrų centras siūlo gyventojams nepraleisti progos pasinaudoti šia galimybe.
Po sėkmingai praėjusios pirmosios Klientų dienos Kaune, pagrindinių valstybės registrų tvarkytojas šįkart kviečia su asmeniniais duomenimis susipažinti Alytaus gyventojus. Šia iniciatyva Registrų centras skatina alytiškius pasidomėti valstybės registruose apie juos kaupiamais duomenimis ir neatlygintai pasitikrinti jų aktualumą bei teisingumą ir daugiau sužinoti apie įmonės veiklą.
Klientų diena Alytuje vyks spalio 20 d. nuo 8 iki 15:45 val. Registrų centro klientų aptarnavimo padalinyje esančiame Pušyno g. 51.
Gyventojai, kurie šiais kalendoriniais metais dar nėra pasinaudoję galimybe neatlygintinai sužinoti apie save tvarkomus duomenis, Alytaus filiale pateikę atitinkamą prašymą galės nemokamai susipažinti su Nekilnojamojo turto, Juridinių asmenų, Gyventojų, Hipotekos, Turto arešto aktų, Testamentų, Įgaliojimų, Sutarčių, Neveiksnių ir ribotai veiksnių asmenų bei Vedybų sutarčių registruose apie juos kaupiama informacija.

Be to, atvykę į Alytaus klientų aptarnavimo padalinį, gyventojai turės galimybę pasikonsultuoti jiems rūpimais Nekilnojamojo turto kadastro ir registro, kadastro duomenų nustatymo ir Juridinių asmenų registro klausimais, o nurodę konkretų nekilnojamąjį daiktą, klientai taip pat galės sužinoti masinio vertinimo būdu vertinamų nekilnojamojo turto objektų aktualią rinkos vertę.

Klientų dienos metu informacija žodžiu bus teikiama tik apie atvykusį asmenį, todėl norėdami sužinoti asmeninius duomenis, gyventojai turės pateikti galiojantį asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (pasą arba asmens tapatybės kortelę).
Atkreipiame dėmesį, kad su iniciatyva nesusiję gyventojų užsakymai Klientų dienos Alytaus filiale metu bus vykdomi įprastine tvarka.

 

Registrų centro informacija

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą