Alytuje planuojama nukelti aštuonis netvarkingus kioskus ir kitus prekybos statinius


Alytuje mažėja neprižiūrimų, neestetiškai atrodančių ir miesto nepuošiančių kioskų ir paviljonų. Nuo 2018 m. liepos 1 d. įsigaliojo nauji reikalavimai dizainui, o statiniai, kuriuose veikla nevykdoma, turi būti nukelti.
Išvažiuojamojo posėdžio metu komisija užfiksavo dar aštuonis neatitinkančius reikalavimų ar senus ir nebeveikiančius statinius.
„Džiaugiamės, kad dalis reikalavimų neatitinkančių statinių nukelti ir miesto vaizdas gražėja. Tačiau vis dar yra netvarkingų, kurių savininkus prašome atsiliepti ir sutvarkyti pagal projektą. Mieste jau galima matyti stovinčius naujus, tvarkingus, reikalavimus atitinkančius prekybos kioskus ir paviljonus“, – teigia Architektūros, urbanistikos ir žemėtvarkos skyriaus vedėja Vilma Bartusevičienė.
Neveikiantys ir planuojami nukelti paviljonai stovi tarp Likiškėlių g. 7 ir Volungės g. 23, šalia Jazminų g. 28, trys – šalia Naujosios g. 74, A. Jonyno g. 10, Topolių g. 19 bei šalia Naujosios g. 6 namų. Neatsiradus šių statinių savininkams, juos nukels savivaldybė.
Penki veikiantys, bet neatitinkantys dizaino pastatyti šalia Topolių g. 2, Jaunimo g. 24, du – Santaikos g. 30E ir šalia Naujosios g. 86 namų. Du neatitinkantys projekto stovi šalia Jazminų g. 1 ir Lauko g. 4 namų.
Prašome šių statinių savininkus susitvarkyti savo nuosavybę.
Primename, kad prekiauti ir teikti paslaugas Alytaus miesto viešosiose vietose galima tik turint Alytaus miesto savivaldybės administracijos atsakingo skyriaus išduotą leidimą arba leidimo kopiją. Prašymą išduoti leidimą galima užpildyti atvykus į Alytaus miesto savivaldybę, taip pat elektroniniu būdu portale www.epaslaugos.lt.
Dėl prekybos vietos įrengimo projekto derinimo prašome kreiptis į savivaldybės vyriausiąjį architektą Mindaugą Matažinską, tel. (8 315) 55 165 arba el. p. mindaugas.matazinskas@alytus.lt.

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą