Paskutinį rugsėjo savaitgalį Druskininkai kviečia į magišką stichijų šėlsmą

Druskininkai paskutinį rugsėjo savaitgalį pasitinka su šūkiu „Visi turizmo gurmanai – į Druskininkus“ ir kviečia į Tarptautinei turizmo dienai skirtą linksmybių fiestą.

Šį kartą Druskininkai savo svečiams siūlo pasinerti į nepaprastą stichijų kelionę. Išsamią šventės programą galite rasti čia: https://druskininkai.lt/turizmo-dienos/

„Jau tradicija tapęs renginys organizuojamas itin didelį dėmesį skiriant saugumui. Rugsėjo 25-27 dienomis vyksiančios šventės metu išnaudosime viešąsias kurorto erdves, tad tiek Vilniaus alėjoje, tiek K. Dineikos sveikatingumo parke ar prie Druskonio ežero išėjęs pasivaikščioti turistas taps šventės dalyviu. Turizmo dienoms paruošėme ypatingą programą, kuri nepaliks abejingų. Dėmesį kaustys garso, šviesų ir vaizdo šuo, miesto istoriją atskleis teatralizuotos ekskursijos, o turizmo objektai net ir pasibaigus šventei siūlys daug nuolaidų. Druskininkai turi ką pasiūlyti ir kuo nustebinti net pačius išrankiausius, atvykite – ir patys tuo įsitikinsite“, – sako Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas.

Garso, šviesų ir vaizdų instaliacijos kurortą pakeis neatpažįstamai

Screenshot 2

Turizmo dienų metu Druskininkų širdis, Vilniaus alėja, taps magiška skaitmeninio meno – garso, šviesų ir vaizdo – arterija, sujungiančia svarbiausius miesto pastatus ir vietas.

Gerai pažįstami miesto pastatai, tokie kaip Druskininkų miesto muziejus, Bažnyčia, viešosios kurorto erdvės – M. K. Čiurlionio paminklo skveras, Muzikinio fontano aplinka ir kiti – vakarais transformuosis ir pasikeis neatpažįstamai: kurorto svečių laukia visiškai kitokie, keturiomis – oro, žemės, vandens ir ugnies – stichijomis nuspalvinti Druskininkai.

Turizmo gurmanus pasitiks netikėti vaizdiniai sprendimai, drąsios vizualinės ir garsinės interpretacijos, mistiškas šviesų žaismas ir kvapą gniaužiančios iliuzijos.

Turizmo dienose – atrakcijos visai šeimai

Screenshot 3

 

Rugsėjo 25-27 dienomis Druskininkai siūlys išskirtines pramogas, koncertus, atrakcijas ir staigmenas, o šventės programoje  esančios veiklos bus skirtos ir mažiems, ir dideliems.

Be įspūdingos audiovizualinės Druskininkų interpretacijos, miesto paslaptis atskleis teminės gidų ekskursijos,  naktiniai žygiai ir orientacinės varžybos.

Dieną kurorto svečių lauks muzikinė kelionė elektromobiliu po Druskininkus su saksofonistu Roku Barzdžiumi, daininkais  Indraya ir Anatolijumi Oleinik, o vakare – kitų atlikėjų pasirodymai.

Nepamiršti ir sportinio turizmo gurmanai – rugsėjo 26 dieną  Druskininkus drebins „Race Day Druskininkai 2020“, Lietuvos Streetrace čempionatas, VII etapas.

Visą savaitgalį kurorte šurmuliuos tautodailės ir amatų darbų mugė.  

Druskininkų svečiams – specialios nuolaidos

Druskininkai portale www.lrytas.lt šiais metais buvo išrinkti Lietuvos vasaros sostine. „Pasibaigus vasarai tikrai nesustojome – Druskininkai savo svečiams turi ką pasiūlyti visus metus, rudeniui ir žiemai esame suplanavę daug įvairių veiklų, švenčių, o kurorto verslininkai svečiams paruošė nuolaidų ir staigmenų“,  – sako Druskininkų savivaldybės meras R. Malinauskas.

Taigi kurorto svečiams skirtos atrakcijos ir staigmenos nesibaigs ir po šventinio Turizmo dienų savaitgalio – Druskininkai kviečia pasilikti kurorte ir pasilepinti poilsiu ilgiau – specialiai tam kurorto verslininkai siūlo daugybę nuolaidų, kurias galite rasti čia: https://druskininkai.lt/nusipelniau-atostogu/

Šiuo metu Turizmo ir verslo informacijos centro Facebook paskyroje vyksta „Turizmo kovos“, kurių metu visi gali balsuoti ir rinkti gurmaniškiausią Druskininkų turizmo paslaugą. Ji paaiškės šventinį Turizmo dienų savaitgalį.

Kviečiame visus atvykti į Druskininkus, įsitraukti į gurmanišką linksmybių sūkurį bei pasinaudoti išskirtinėmis nuolaidomis !

miskas 2 35080 s500x500

 

Druskininku savivaldybės informacija

 

 

 

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą