Apgadinti keliai bus sutvarkyti

Savaitės pradžioje vykstant Didžiosios kunigaikštienės Birutės ulonų bataliono pratyboms Alytaus rajono savivaldybės Alovės seniūnijoje buvo pažeista gruntinių Terpinių gatvės, Domantonių gatvės, Laukų gatvės bei privažiuojamojo kelio prie Mikalavo nuo kelio AL0426 Domantonys–Ulyškai kelių danga.

Bataliono kariškiai kartu su Alytaus rajono savivaldybės Komunalinio ūkio ir architektūros skyriaus specialistais apžiūrėjo pažeistų kelių būklę.

Vadovaujantis atitinkamais Lietuvos kariuomenės teisės aktais, pradėtos procedūros dėl keliams padarytos žalos įvertinimo ir tinkamos kelių būklės atstatymo. Apgadintus kelius bus stengiamasi sutvarkyti kuo greičiau, kai tik leis oro sąlygos.

„Apgailestaujame dėl kilusių nepatogumų. Vykstant karių pratyboms, kuriomis siekiama tinkamai pasirengti šalies gynybai bei potencialių grėsmių užkardymui, ne visuomet įmanoma iš karto vizualiai įvertinti kelio dangos ar grunto atsparumą vienoje ar kitoje vietoje. Tinkamas visų: tiek šalies piliečių, tiek ir kariuomenės, pasirengimas šalies gynybai – yra viena iš kertinių taikos valstybėje užtikrinimo sąlygų“, – sakė Lietuvos kariuomenės Pėstininkų brigados „Geležinis Vilkas“ Didžiosios kunigaikštienės Birutės ulonų bataliono karininkas vyresnysis leitenantas Žygimantas Mituzas.

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą