Į gyventojų ir vežėjų prašymus bus atsižvelgta

Šiais metais Alytaus rajono savivaldybės skelbtą vietinio susisiekimo 11 maršrutų aptarnavimo konkursą laimėjusios įmonės UAB „Busotas“ ir UAB „Multivanas“ darbą pradėjo nuo kovo 1 d. Maršrutus aptarnauja mažiau vežėjų, o optimizavus paslaugą tikimasi, kad bus patiriama mažiau nuostolių.

Šiuo metu keleivius Alytaus rajone veža 4 įmonės. Tai UAB „Kautra“, „Busotas“, „Multivanas“, A. Vitkausko individuali įmonė.

Atsižvelgusi į mažą keleivių skaičių bei patiriamus nuotolius, savivaldybė pakoregavo maršrutus ir autobusų važiavimo grafikus. Savivaldybė iš biudžeto atlygina vežėjui už keleivių, kuriems įstatymo suteikta teisė į keleivinio kelių transporto lengvatas, vežimą. Praėjusiais metais vežėjams išmokėta 123,2 tūkst. eurų kompensacijų.

Įmonėms pradėjus teikti paslaugas pagal naujus grafikus, gyventojai kreipėsi ir į vežėjus, ir į savivaldybę, prašydami dar kartą išanalizuoti autobusų važiavimo tvarkaraščius.

Savivaldybės meras Algirdas Vrubliauskas priėmė įmonės „Busotas“ vadybininką Valių Micevičių, su kuriuo aptarė vežėjų siūlymus ir gyventojų pageidavimus.

Į gyventojų ir vežėjų prašymus bus atsižvelgta. Savivaldybės specialistai mėnesį stebės vietinio susisiekimo paslaugos teikimą, analizuos situaciją ir tik po to bus priimami sprendimai.

Alytaus rajono savivaldybės informacija

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą