Nuotraukos autorius: VZ.LT nuotr.

Alytaus „Gazelė“: „Tarpininkus įsileidžiame nenoriai“

Alytaus apskrityje į „Gazelė 2017“ sąrašą pateko 124 bendrovės. Regiono nugalėtoja pripažinta Alytaus UAB „Baltic Spličanka“. Kalbiname Ingą Velič, įmonės pardavimų vadovę.

Kada įkurta įmonė, kiek žmonių šiuo metu joje dirba, koks vidutinis atlyginimas?

UAB „Baltic Spličanka“ įkurta 2007 m., šiuo metu Lietuvoje dirba 4 darbuotojai, o visoje įmonėje daugiau nei 100. Kroatijos koordinuojančiai bendrovei „Spličanka“ priklauso platus platinimo tinklas, o centras, skirtas Rytų Europos šalims, yra Lietuvoje. Kroatijos įmonė sparčiai auga, produkciją pardavinėjame 32 šalyse visame pasaulyje. Vidutinis atlyginimas, atskaičius mokesčius, yra 500 Eur ir komisiniai, kurie, žinoma, priklauso nuo pasiektų rezultatų.

Kuo skiriatės nuo konkurentų, kaip pritraukiate klientų?

Siūlome kokybišką, patrauklią ir labai praktišką prekę. „DrLuigi“ produkcija – medicininė avalynė, skirta platiems gyventojų sluoksniams kaip profilaktinė priemonė, neleidžianti vystytis įvairioms stuburo, apatinių galūnių, periferinės kraujotakos susirgimams, rekomenduojama asmenims, kurie dirba stovėdami. Avalynės pora sveria 200 gramų, viršutinė dalis ir vidpadis gaminami tik iš natūralaus pluošto. Išvardintos savybės įtvirtino „DrLuigi“ pardavimus daugelyje šalių, mūsų vadybininkams belieka informuoti pirkėjus apie prekę.

Ar akcininkai yra vadovai, kokius pranašumus ir trūkumus matote, kai vadovauja tas pats asmuo, kuriam priklauso verslas?

Taip, įmonės akcininkai yra verslo savininkai. Didžiausias tokios įmonės struktūros pranašumas yra tas, kad verslo savininkas iš tiesų labiausiai rūpinasi ir yra suinteresuotas verslo augimu.

 

Kokie vadybos sprendimai labiausiai pasiteisino?

  • 10 „Gazelių“ – 10 vadybos receptų, kaip augti lyderiams
  • Paskelbtos 2017-ųjų „Gazelės“: laurai grįžo į Vilnių
  • „Švaros brolių“ bendraturtis: pastatyti verslą ant kojų vertė ir gėdos jausmas

Mes gaminame ir patys pardavinėjame savo produkciją – nemielai įsileidžiame tarpininkus, tuo garantuodami pačią geriausią kainą pirkėjui.

Kodėl darbuotojai nori dirbti jūsų įmonėje, kaip vykdoma personalo atranka?

Greičiausiai nesunkus ir paprastas darbas pritraukia žmones. Pirmenybę suteikiame darbuotojams su patirtimi ir nepriekaištingomis užsienio kalbos žiniomis. Kiekvienam darbuotojui yra sudarytos sąlygos augti ir daugiau uždirbti, pasitelkiant savo sumanumą, darbštumą ar atsakingumą.

 VZ.LT informacija

 

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą