Vyrų stilius: nevengia būti ryškesni tiek šventėse, tiek laisvalaikiu


Artėja vasara, o kartu su ja ir džiugių bei svarbių švenčių maratonas: išleistuvės, vestuvės, krikštynos. O ypatingų progų metu gražiai nori atrodyti ne tik dailiosios lyties atstovės, bet ir vyrai. Stiliaus žinovai atkreipia dėmesį, kad ir stiprioji lytis dabar nevengia būti ryškesni ir išsiskirti iš minios, o prekybininkai suteikia progų pasirūpinti šventiniu garderobu už labai gerą kainą.
Stilistai savo patarimuose atkreipia dėmesį, kad dabar ir vyrams madinga būti ryškesniems, žaismingesniems. Tiek šventiniuose, tiek kasdieniuose drabužių deriniuose vyrauja daugiau spalvų, ryškesnių aksesuarų. Jau kurį laiką ne tik išleistuvėse, bet ir vestuvėse galima sutikti jaunuolių, pasidabinusių ne tik ryškiaspalvėmis peteliškėmis, petnešomis, kaklaraiščiais, bet ir ryškesnių spalvų ar raštuotais marškiniais, švarkais, ryškesnėmis kelnėmis.
Tokius pokyčius pastebi ir prekybininkai. Kaune, prekybos miestelyje „Urmas“ įsikūrusios parduotuvės „Vyriška mada“ savininkas Edvinas Leonas sako, kad dar prieš keletą nebūtų galėjęs turėti tokio asortimento, kaip dabar, nes tokių drabužių paprasčiausiai niekas nebūtų pirkęs.
„Dabar kur kas daugiau tokių žmonių, kurie laisvesni, nebijo išsiskirti. Kita vertus, populiariausiomis ir toliau išlieka trys klasikinės spalvos: juoda, mėlyna ir pilka. Vyrauja įliemenuoti kostiumų modeliai, kelnės siaurėjančios. Kalbant apie labiau klasikinius derinius, turi matytis marškinių rankovės kraštelis, populiarios sąsagos.
Bet klasikinės, rimtos spalvos ir deriniai dabar užtikrintai dominuoja tik darbo aprangoje. Šventėse, netgi jaunikiai vestuvėse, labai dažnai renkasi žaismingesnius derinius. Beje, panaši istorija nutiko ir kaklaraiščiams – jie taip pat liko beveik tik darbui ir oficialiems priėmimams, o šventinėje aprangoje vyrauja peteliškės.
Dar pastebime, kad vis daugiau jaunų vaikinų, kurie nešioja laisvesnio stiliaus švarkus kasdienai. Tam skirti trikotažiniai švarkai su elastanu, kad būtų patogu“, - apie vyrų stiliaus tendencijas pasakojo pašnekovas.
Svarbu žinoti ir tai, kad artėjant sezonui, įsigyti stilingą kostiumą tikrai nėra prabangos dalykas. Vykstant išpardavimams tai galima padaryti už pusę kainos (maždaug 50-60 Eur) arba už įprastą kostiumo kainą įsigyti visą derinį į kurį įeitų ir batai, marškiniai, diržas, kaklaraištis arba peteliškė. Prekybos miestelyje „Urmas“ įsikūrusių parduotuvių darbuotojos nesunkiai sukūrė keletą tokių vyriškos aprangos derinių, kurių kainos svyruoja vos nuo 120 iki 150 Eur, nes čia iki balandžio 30 d. dideliai daliai vyriškų drabužių ir aksesuarų taikomos 50 proc. nuolaidos.


Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą