Nuotraukos autorius: 132rf nuotr.

Keletas patarimų padės greičiau apsipirkti parduotuvėje

Maisto produktų bei kitų prekių pirkimas – neišvengiamas. Vieniems tai yra tikras malonumas, o kitiems – visiška kančia, tačiau dauguma pirkėjų sutinka – norisi sugaišti kuo mažiau laiko.

Didžiausio šalyje prekybos tinklo „Maxima“ operacijų vadovė Irtautė Ščerbavičienė dalinasi patarimais, kaip parduotuvėje apsipirkti greičiau.

Sekite informacines nuorodas

Jeigu esate įpratę apsipirkti vienoje ir toje pačioje parduotuvėje, ko gero, jau puikiai žinote jos išplanavimą ir klaidžioti nebereikia tarp lentynų, ieškant reikiamų ir mėgstamų produktų. I.Ščerbavičienė atkreipia dėmesį, kad beveik visos vienodo formato „Maximos“ parduotuvės turi ne tik panašų prekių asortimentą, bet ir išplanavimą. „Mūsų tinklo parduotuvių išplanavimas yra panašus, o prekių paiešką pirkėjams palengviname informacinėmis nuorodomis. Taip pat žalios spalvos karuliais skirtinguose prekių skyriuose esame sužymėję sveikuoliškas ir ekologiškas prekes, kurios pastaruoju metu yra itin paklausios. Tai padeda pirkėjams greičiau susiorentuoti ieškant šių prekių“, – pažymi I.Ščerbavičienė.

Naudokitės savitarnos kasomis

„Šiuo metu savitarnos kasos yra įrengtos ir didžiųjų, ir mažesniųjų Lietuvos miestų ar miestelių parduotuvėse. Tai yra vienas iš labiausiai pasiteisinusių būdų, kuris gerokai sutrumpina apsipirkimo procesą. Pirkėjai, kurie yra išbandę savitarnos kasas, prie jų sugrįžta nuolat, o dar neįpratusius jomis naudotis apmoko mūsų darbuotojai. Savitarnos kasų populiarumas auga, todėl planuojame jų tolimesnę plėtrą“, – sako I. Ščerbavičienė. Atsiskaitymą prie savitarnos kasų pagreitina ir bekontakčių mokėjimo kortelių naudojimas.

 

Šiuo metu bekontakčiu mokėjimo būdu, kai pakanka banko kortelę priglausti prie mokėjimo aparato, „Maximos“ parduotuvėse atsiskaito beveik kas penktas pirkėjas. Bekontaktinėmis kortelėmis galima atsiskaityti už pirkinius, kurie siekia iki 25 eurų.

Pirkinių ant kasos konvejerio nedėkite atsitiktine eile

Pasak I. Ščerbavičienės, dėliojant pirkinius ant kasos stalo konvejerio, rekomenduojama juos sudėti tokia tvarka, kaip jie bus dedami į pirkinių maišelį. „Visų pirma ant kasos stalo sudėliokite sunkesnius pirkinius – jie guls į maišelio dugną, o tuomet lengvesnius ir trapesnius produktus, kurie bus maišelio viršuje. Tokiu būdu galėsite iškart kasininkui nuskenavus prekes juos susidėti į maišelį ir sugaišite dar mažiau laiko atsiskaitant“, – pataria žinovė.

Būkite pasiruošę atsiskaityti

Atsiskaitymą paspartinsite, jeigu prie kasos būsite iš anksto pasiruošę atsiskaityti už pirkinius – turėsite išsitraukę piniginę ar mokėjimo kortelę. Taip pat atsiskaitymo procesą pagreitinsite, jeigu nuolaidų kortelę „Ačiū“ per mokėjimo kortelių skaitytuvą perbrauksite patys.

lrytas.lt informacija

 

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą